PTT'cilere 'Etkili İletişim' eğitimi

Giriş Tarihi: 28.11.2015
PTT'cilere 'Etkili İletişim' eğitimi

PTT bünyesinde görev yapan tüm çalışanlara iletişim eğitimi veriliyor. Yerinde eğitim programlarında 'Etkili iletişim', 'Empati ve Önyargı Yönetimi' anlatılıyor

PTT Türkiye genelindeki tüm çalışanlarına görev yaptıkları yerlerde iletişim eğitimi veriyor. 'Etkili İletişim', 'Eğitim ve Önyargı Yönetimi' eğitimini kapsayan dersler, Davranış Bilimleri Uzmanı Sevda Güner tarafından veriliyor. Yerinde eğitim modeli ile daha fazla çalışana ulaşmayı amaçlayan derslerde ayrıca yapılan anketlerle memnuniyet düzeyi de ölçülüyor. PTT Gaziantep Başmüdürlüğü'nde çalışanlara etkili iletişim eğitimi veren AYS Araştırma ve Eğitim Davranış Bilimleri Uzmanı Sevda Güner, "PTT Genel Müdürü Harun Maden, yeni dönemde nitelikli iletişim, güçlü bağların geliştirildiği bir dönem olmasını hedefleyerek böyle bir projeye karar verdi. Başmüdürlüklerin olduğu illerde bu eğitimleri vererek daha çok çalışana ulaşmayı amaçlıyoruz" dedi.

NEZAKET KURALLARI
Çalışanların sürekli olarak halka iletişim içinde olduklarına dikkat çeken Sevda Güner, bu nedenle tüm çalışanlara etkili iletişim eğitimi verilerek, empati yapabilme ve önyargılardan arınıp görevlerini daha iyi yerine getirmeyi amaçladıklarını belirtti. Güner, eğitimlerde nezaket kurallarına uygun davranma, hem halkla hem de kendi aralarında daha güçlü bağlar kurmak için bilgiler verildiğini söyledi.

TÜRKİYE İÇİN ÇOK ÖNEMLİ
PTT Genel Müdürlüğü'nün bu eğitim hizmetlerini AYS Araştırma ve Eğitim Firması ile yürüttüğü bildirildi. PTT personeline eğitimleri veren Davranış Bilimleri Uzmanı Sevda Güner, yetişkin eğitimlerinin Türkiye için çok önemli olduğunu, nitelikli insan gücünün her kurumda vazgeçilmez bir unsur olduğunu sözlerine ekledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
PTT'cilere 'Etkili İletişim' eğitimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN