Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Özdemir Sabancı Kapalı Yüzme Havuzu yenilendi

Giriş Tarihi: 13.1.2016
Özdemir Sabancı Kapalı Yüzme Havuzu yenilendi

Çukurova Üniversitesi Özdemir Sabancı Kapalı Yüzme Havuzu yenilendi. Rektör Mustafa Kibar, yüzme havuzunu günümüz şartlarına uygun modern donanımlarla yenilediklerini söyledi

Çukurova Üniversitesi Özdemir Sabancı Kapalı Yüzme Havuzu, öğrencilerin spor aktivitelerini daha elverişli yapabilmesi için modern donanımlarla yenileyerek hizmete açıldı. Öğrencilerin, akademisyenlerin ve idari personelin yararlandığı yüzme havuzunun yeniden hizmete açılması töreni Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar'ın da katılımı ile gerçekleşti.

MODERN HALE GELDİ
Rektör
Yardımcısı Prof. Dr. Şeref Erdoğan, Rektör Başdanışmanı Prof. Dr. Metin Yavuz, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Doç. Dr. Kerem Tuncay Özgünen ile birlikte kapalı yüzme havuzunu gezen Rektör Kibar, akademik ve idari personelin yanı sıra öğrenciler ve engelli bireylerin de rahatlıkla kullanımına imkan tanıyan yarı olimpik yüzme havuzunu, modern donanımlarla yenilediklerini belirtti.

ISITMA/SOĞUTMA
Yer
kaplamalarından, engelli asansör yapımına kadar birçok teknolojik ve özel malzemelerle yenilenen yüzme havuzu, modern yapısı ve teknik donanımları ile bölgedeki sayılı tesislerden biri durumuna geldi. Geniş kapsamlı onarıma giren yüzme havuzu, doğal gaz ısıtma/soğutma sistemlerine kadar birçok fiziki alanlarının yeniden restore edilmesinin ardından hizmete açıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özdemir Sabancı Kapalı Yüzme Havuzu yenilendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN