Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK gençlik okul boyadı

Giriş Tarihi: 28.1.2016
AK gençlik okul boyadı

Okulların tatile girmesiyle kolları sıvayan AK Parti Mersin Yenişehir İlçe Gençlik Kolları üyeleri, ihtiyaç duyulan okulların duvarlarını boyuyor

Türkiye'nin ekonomik ve sosyal alanda büyük bir gelişim kaydetmesine öncülük eden AK Parti'de sosyal sorumluluk projeleri bitmek bilmiyor. AK Parti Mersin Yenişehir İlçe Gençlik Kolları üyeleri, yarıyıl tatilini fırsata çevirerek okulların duvarlarını boyuyor. Öğrencilerin daha temiz bir ortamda eğitim görmesini hedefleyen 10 kişilik ekip, sabahın erken saatlerinden gece yarılarına kadar çalışıp, boya işlemlerinin en kısa sürede bitirilmesi için çabalıyor.

AMAÇ YARDIMCI OLMAK

Dumlupınar Anadolu İmam-Hatip Lisesi'ni boyadıklarını söyleyen AK Parti Yenişehir İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Şaar, "Amacımız öğrenci kardeşlerimizle okul yönetimlerine yardımcı olmak. Üyelerimizle neler yapabileceğimizi düşündük ve böyle bir çalışmaya karar verdik. Boya alıp, 10 kişilik ekiple koridorları ve sınıfları boyuyoruz. Bir iki gün içerisinde buradaki çalışmaları tamamlayıp, başka bir okulumuzu boyamaya başlayacağız" dedi.

'BİZE YAKIŞMAZDI'
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından hayata geçirilen sosyal sorumluluk projelerini yakından takip ettiklerini söyleyen Şaar, "Liderimiz ile Başbakanımız gece-gündüz çalışırken bize oturmak yakışmazdı. Bizler de yerelde vatandaşlarımızın daha rahat yaşayabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. AK Gençlik'in bundan sonra da farklı projeleri olacaktır. Çünkü Cumhurbaşkanımız da ülkemize birçok proje kazandırdı" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK gençlik okul boyadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN