Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Arbel A.Ş.'ye istihdam ödülü

Türkiye'nin bakliyat devi Arbel A.Ş., 'Anadolu 500 Araştırması Ödülleri'nde istihdamını en çok artıran şirketler kategorisinde 3'üncülük ödülü aldı

Giriş Tarihi: 26.2.2016
Arbel A.Ş.'ye istihdam ödülü
Türkiye'nin en önemli kuruluşları yer arasında alan, faaliyet gösterdiği Mersin'de de binlerce kişiye istihdam sağlayarak ülke ve kente ekonomisine milyonlarca TL'lik katkı sağlayan Arbel A.Ş. bir ödül daha aldı. Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ve Ekonomist Dergisi işbirliğiyle düzenlenen 'Anadolu 500 Araştırması Ödülleri'nde istihdamını en çok arttıran şirketler kategorisinde 3'üncülük ödülünü Arbel A.Ş. aldı.

BAŞARININ MİMARLARI
İstanbul'da düzenlenen törende ödülü alan Arbel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Arslan, şirketin çalışma hayatına 10 kişiyle başladığını dile getirerek, "Bugün dünyanın farklı kıtalarında binlerce çalışanımız var. Dünyadaki başarımızın mimarları da çalışanlarımızdır. Farklı düşünce, kültür ve inanışlara sahip personelimiz, aynı geminin içinde, aynı hedef ve öngörüyle hareket etme başarısını göstermektedir" dedi.

MUTLULUK KAYNAĞI

Alanlarında kendilerini geliştiren, konumlanmasını doğru yapan ve ortak hareket etmeyi bilen büyük bir ekibe sahip olduklarının altını çizen Arslan, "Bir zincirin halkaları gibi birbirine bağlı, kontrollü ve prensipli çalışma yapan ekibimiz, kesintisiz hizmet anlayışıyla büyümemizin öncü taşlarıdır. Bir araya gelmek bir başlangıç, beraberliği sürdürmek ise bir ilerlemedir. Beraber çalışmaksa gerçek başarıdır. Farklı kategorilerde onlarca ödül aldık. Bizleri en çok mutlu eden ödül şehrimiz ve ülkemize istihdam alanında katkı sunmamızdır" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Arbel A.Ş.'ye istihdam ödülü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN