Eğitimde ‘Final’ farkı

Final Eğitim Kurumları, eğitimde farkını ortaya koydu. Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem, "Hem yaşam hem sınav başarısı felsefesiyle hareket ediyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 6.3.2016
Eğitimde ‘Final’ farkı
Türkiye'nin en köklü eğitim kurumu olmanın gurunu yaşayan Final, 'Hem yaşam hem sınav başarısı' felsefesiyle hem kampus okul, hem temel lise, hem de etüt ve kurs merkezleri ile Türkiye'nin dört bir yanında faaliyetlerini sürdürüyor. Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem, SABAH Gazetesi Bölge Temsilcisi Ersin Ramoğlu'nu ziyaret ederek, Final'in eğitim çalışmaları hakkında bilgi verdi.

"HİZMET EDİYORUZ"
Final Eğitim Kurumları tüm Türkiye'de olduğu gibi Adana'da da anaokulundan liseye kampus okullarıyla eğitim hizmeti verirken, temel liseleriyle de yeni bir modelin en güzel örneklerini başarıyla uygulayarak aynı zamanda sınavlara da hazırlıyor. Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem, okulculuğun yanı sıra kurs ve etüt eğitim merkezleriyle de Adana'ya hizmet ettiklerini söyledi. "Final, 2016-2017 eğitimöğretim yılında yeni kurs ve etüt merkezlerinde daha geniş alana hitap ederek eğitimde Final ayrıcalığını yansıtmaya devam edecektir" diye konuşan Ertem, eğitim sektörüne farklı bir soluk getiren Adana Final Okulları'nın başarılarıyla adından sıkça söz ettirdiğinin altını çizdi. Ertem, bu başarının altında velilerin duyduğu güven, güçlü eğitim ve yönetim kadrosunun özverili çalışmaları ve 36 yıldır Türkiye'de binlerce öğrenciyi üniversiteli yapan köklü bir kurumun tecrübesinin yattığını belirtti.

SEVEREK VE İSTEYEREK

Ertem, öğrencilerinin ulusal ve uluslararası düzeyde yapılan pek çok organizasyonda okullarını ve ülkemizi başarıyla temsil ettiğini söyledi. Adana Final Okulları'nın iz açan bir okul olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini vurgulayan Ertem, "Mensubu olmakla, diplomasıyla gurur duyulan bir okul olma iddiasıyla yola çıkan Adana Final Okulları, anaokulundan başlayıp yaşam ve üniversiteye bir köprü kurarak çocuklarımızı Atatürkçü bir çizgide yetiştiriyor. Biz bu işi bilerek, severek ve isteyerek yapıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eğitimde ‘Final’ farkı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN