Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Big Chefs doldu taştı

Türkiye’nin en ünlü restoran zinciri Big Chefs’i Adana’ya kazandıran Esra Özülkü, yeni adresinde misafirlerini ağırladı

Giriş Tarihi: 21.3.2016
Big Chefs doldu taştı

2007 yılında Ankara'da Gamze Cizreli tarafından Türkiye'den dünyaya açılan Big Chefs 32'nci şubesini Metropol İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Esra Özülkü yönetiminde Adana'da açtı. Mithat Saraçoğlu Bulvarı üzerinde Big Chefs markasını Adana'ya kazandıran Özülkü yeni adresinde önemli konukları ağırladı.

EŞSİZ MUTFAĞI
Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) üyesi olan Esra Özülkü, açılış dolayısıyla Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, Kadın Girişimcileri Derneği Başkanı Birsen Uçar, İş Kadıları Derneği, Soroptimist Derneği üyeleri ile cemiyet hayatının önemli isimlerini Big Chefs'te ağırladı. Konukları ile yakından ilgilenen Esra Özölkü, Big Chefs'in eşsiz mutfağından çıkan lezzetleri davetlerine tattırdı.

"GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ"
Türkiye'nin en ünlü restoran zinciri Big Chefs'i Adana'ya kazandırmanın haklı gururunu ve heyecanını yaşadığını belirten Esra Özülkü, "Böyle özel bir günde kentimizin önde gelen isimlerini ağırlamaktan dolayı mutluyum. Hep birlikte çok güzel şeyler yapacağız.
Bunan inanıyorum" şeklinde konuştu.

BÜYÜKSAAT MAKETİ HEDİYE ETTİ
Davet nedeniyle Esra Özülkü'ye teşekkürlerini sunan Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya ise "Kentimize böylesine ünlü bir markayı kazandırdığı için Esra Özülkü'yü kutluyorum. Her iş, yeni istihdam demek" dedi. Başkan Sakarya, Esra Özülkü'ye açılış anısına tarihi Büyüksaat maketi hediye etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Big Chefs doldu taştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN