Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hasan Adalı dualarla anıldı

Adalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şevki Adalı ile kardeşi işadamı Serdal Adalı’nın babaları merhum Hasan Adalı ölümünün 10. yılında okunan Mevlid-i Şerif ile anıldı

Giriş Tarihi: 16.5.2016
Hasan Adalı dualarla anıldı
lı işadamlarından, eski Kulüp Başkanı merhum Hasan Adalı, vefatının 10'uncu yıldönümünde Yeşiloba Hipodromu içerisindeki Adalı Çiftliği'nde okunan Mevlid-i Şerif ve dualarla anıldı. Merhum Hasan Adalı'nın evlatları Şevki Adalı, Serdar Adalı, torunları Gürhan ve Gülümsün Adalı mevlide gelen konuklarla ilgilendi.

YALNIZ BIRAKMADILAR
Mevlide Adana Valisi Mustafa Büyük, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, TJK Başkanı Yasin Ekinci, ATO Meclis Başkanı Tarkan Kulak, ADSİAD Başkanı Süleyman Sönmez'in yanı sıra Adalı ailesinin sevenleri katıldı.

ÖNEMLİ ESERLER KAZANDIRDI
13 Mayıs 2006'da hayatını kaybeden Hasan Adalı yaşamı boyunca kendini Adana'ya hizmet etmeye adadı. Bu topraklarda kazandığını bu topraklarda harcayan merhum Adalı, yaşamı boyunca Adana'ya çok önemli eserler kazandırdı. Özellikle eğitim alanında ciddi hayırlar yapan Hasan Adalı'nın ardından bayrağı çocukları devraldı. Şevki Adalı, Serdal Adalı ve torun Gülümsün Adalı gelen konuklarla yakından ilgilenerek kendilerine yakışan bir misafirperverlik örneği sergiledi.

SICAK KARŞILAMA
Adana Valisi Mustafa Büyük ile Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan (üstte), Serdal Adalı ve Gülümsün Adalı tarafından karşılandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hasan Adalı dualarla anıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN