Atamalar

Giriş Tarihi: 26.10.2014
SERVİER'E YENİ GENEL MÜDÜR
Fransız ilaç şirketi Servier'in Türkiye Genel Müdürlüğü görevine Philippe Mea atandı. 1996 yılında, Paris V Üniversitesi Eczacılık Bölümü'nden mezun olan Philippe Mea; kariyerine 2002 yılında Fransa'da Procter & Gamble'da tıbbi mümessil olarak başladı. Aynı firmada yöneticiliğe yükselen Mea, Ekim 2014 itibarı ile Servier Türkiye Genel Müdürü olarak göreve başladı.

JLL 'DE YENİDEN YAPILANMA
Zorlu
Center, İstinyePark ve Levent 199 gibi projelerin kiralama ve yönetimini yürüten JLL Türkiye'de, direktörlük pozisyonları değişti. JLL Türkiye'nin Perakende Hizmetleri'nden Sayat Delice, Mülk Yönetimi'nden Nevzat Yavan, Kurumsal Çözümler'den Ümit Kurt ve Sermaye Piyasaları'ndan İdil Hamzadi, bir üst unvana terfi ederek "Direktör" görevini aldılar ve İcra Kurulu'na dâhil oldular.

OPERASYON ERTAM'A EMANET
Sabancı Topluluğu'nun online alışveriş platformu Kliksa'nın Operasyon Direktörlüğü görevine Tolga Ertam getirildi. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Ertam, aynı yıl Arçelik'te kariyerine başladı. Ardından DHL, Best Buy, HAVI Lojistik'te görev alan Ertam, Kliksa'da tüm grup içi ve dışı tedarikçilerin yönetiminden sorumlu olacak.

DOYG UN'DA SAĞMANLI DÖNEM
Perakende, ev dışı tüketim, ekmek ve unlu mamuller sektörlerinde 18 yıllık tecrübe ve bilgi birikimine sahip Murat Sertan Sağmanlı, Doygun'un yeni pazarlama müdürü oldu. Yaklaşık iki yıldır Doygun'da Ticaret Müdürlüğü görevini yürüten Sağmanlı, Marmara Üniversitesi İktisat mezunu. Kariyerine Doğuş Grubu'nda başlayan Sağmanlı, Tansaş, Macrocenter, New York'un ünlü pastane zinciri Hot&Crusty'nin Türkiye temsilciğilini yapan Ütopya Unlu Mamuleri'nde yönetici olarak görev aldı.

PARK BOSPHORUS'A İK MÜDÜRÜ
Seda H. Ispartalıgil Park Bosphorus Hotel'in İnsan Kaynakları Müdürü oldu. Akdeniz Üniversitesi Gıda Mühendisliği mezunu Ispartalıgil, iş hayatına Antalya'da başladı. Antalya'da Gloria Hotels &Resorts ve Kemal Tanca'da İK yöneticiliği yapan Ispartalıgil, Park Bosphorus Hotel atamasından önce ise The Grand Tarabya Otel'de İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapıyordu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN