Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 21.6.2015
Atamalar
PFIZER'E AŞI İŞ BİRİMİ DİREKTÖRÜ
Tolga Uluışık, Pfizer Türkiye Aşı İş Birimi Direktörü olarak atandı. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi mezunu Uluışık kariyerine Anadolu Grubu'nda başladı. Mayıs 2013 ve Ocak 2014 arasında inflamasyon grubundan sorumlu EURIT Bölgesi Marka Lideri olarak görev yapan Uluışık, son olarak Hastane Takımı Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

LENOVO'DA SÖKMEN DÖNEMİ
Lenovo Mobil Ürün Grubu'nun liderliğine, Hakan Sökmen atandı. Hacettepe Üniversitesi mezunu Sökmen, uzun yıllar Procter&Gamble'da yönetici olarak görev yaptı. Sökmen altı yıl boyunca Nokia'da Perakende Grubu Satış Direktörü olarak görev yaptıktan sonra aynı göreve Microsoft'ta da devam etti.

E-BAY ALMANYA'YA TÜRK YÖNETİCİ
GittiGidiyor'un Genel Müdürü Gülfem Toygar, eBay Almanya operasyonlarının başına getirildi. Toygar'ın yerine ise GittiGidiyor'un Ticari Direktörü Öget Kantarcı geldi. Koç Üniversitesi mezunu Öget Kantarcı ise Peugeot, Turkcell, Estore'de çalıştı. Viyana'da Uluslararası İlişkiler ve İşletme eğitimi alan Toygar ise daha önce Limango, Ogli E-Solutions Platform ve Arabulvar'da yöneticilik yaptı.

ANEL GRUP'A KOORDİNATÖR
Anel Grup, Mekanik Tasarım Koordinatorü görevineYüksek Makine Mühendisi Nejat Babür'ü getirdi. İTÜ Makine Mühendisliği mezunu Babür, Ortadoğu Üniversitesi'nde yüksek lisans ve Arizona Üniversitesi'nde doktorasını yaptı. Yurtdışında, IPS, CH2M Hill ve Jacobs Engineering şirketlerinde yöneticilik yapan Babür, ABD'deki STV şirketinde GM Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

KOTON'A İKİ YENİ İSİM
Koton, iki yeni ismi bünyesine kattı. Aslı Südor Koton Pazarlama Direktörü, Ayça Haznedaroğlu ise Koton İnsan Kaynakları ve Organizasyon Direktörü oldu. Aslı Südor Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği, Ayça Haznedaroğlu ise Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu.

JTI TÜRKİYE'YE YENİ İK DİREKTÖRÜ
Japan Tobacco International (JTI) Türkiye İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörlüğü'ne Sanlı Güler atandı. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu Güler, JTI Türkiye'deki kariyerine 2000 yılında İdari İşler Sorumlusu olarak başladı. yan Güler son olarak Yetenek Yönetimi Müdürü olarak çalıştı.

FERCO MOTOR'A GENEL MÜDÜR
Pıagıo Group'un Türkiye distribütörü Ferco Motor'un yeni genel müdürü Ahmet Sahir İkbal oldu. Tampa'daki Florida Üniversitesi'nde ekonomi eğitimi alan İkbal, Pamukbank'ta iş hayatına başladı. Egebank, Finansbank ve Credit Europe bankalarında yöneticilik yapan İkbal, en son CEB'nin genel müdürüydü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN