Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 5.7.2015
Atamalar
TCHIBO'DAN ALMANYA'YA TRANSFER
TchIbo Türkiye Kurucu Genel Müdürü Şenay Küçük Tanşu, Almanya'nın Hamburg kentinde yer alan Tchibo Genel Merkez Ofisi'ndeki Gıda- Dışı birimi Yönetim Kurulu üyesi pozisyonuna terfi etti. Tanşu'nun Hamburg Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği terfisinin ardından Tchibo Türkiye Genel Müdürlüğü sorumluluklarını ise Tuba Yapıncak devraldı.

ING BANK'A GENEL MÜDÜR YARDIMCISI
ING Bank'ın Kurumsal Bankacılık Genel Müdür Yardımcılığına Alper Hakan Yüksel Atandı. Kariyerine 1991 yılında Interbank'ta başlayan Yüksel, Citibank ve Barclays Bank'ta GCC (Gulf Cooperation Council) görev aldı. Alper Hakan Yüksel, 2011 yılından bu yana Akbank Kurumsal Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

TT GRUBU'NA İKİ İSİM
Türk Telekom (TT) Organizasyonel Gelişim Direktörlüğü görevine Tuba Buldu Arıkan atanırken TT Akademi ve Yetenek Yönetimi Direktörlüğü görevine ise Saynur Önen getirildi. Tuba Buldu Arıkan Garanti Sigorta, Deloitte ve Turkcell'de çalıştı. Saynur Önen ise kariyerine Eczacıbaşı Holding'de başladı. Adından AXA Sigorta ve Yapı Kredi'de çalıştı.

TURKCELL İÇ TERFİ İLE BÜYÜYOR
Turkcell Kurumsal Satış Grup Başkanlığı görevine Tuğrul Cora, Turkcell Global Bilgi Genel Müdürlüğü görevine ise Çağatay Aynur, getirildi. ODTÜ Metalurji Mühendisliği mezunu Aynur, 2000'de Turkcell bünyesine katıldı. ODTÜ Elektonik-Haberleşme Mühendisliği mezunu Cora ise Aselsan, Aztech Electronics, Digital Equipment Türkiye, HP ve Millenicom'da görev aldı.

VODAFONE'A MARKA DİREKTÖRÜ
Bülent Bayram, Vodafone Group'a Grup Fonksiyonları İşe Alım ve İşveren Markası Direktörü olarak atandı. Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi mezunu Bayram, kariyerine Korn/Ferry International'da başladı. Sırasıyla DanoneSA, İngiltere'de Jacob's Bakery ve The Dannon Company'de çalıştı.

FLORMAR'DA KADRO DEĞİŞİKLİĞİ
Flormar, kadrosunda değişikliğe gitti. Buna göre Tedarik Zincir Direktörü Erdem Çalışkan, Yurtiçi Perakende ve Franchise Satış Direktörü Tayfun Gezmiş, Kategori Müdürü Günay Özek ve Buket Çabuk, Kıdemli Kurumsal İletişim Müdürü Ezel Akıntürk, Kıdemli Müşteri İlişkileri Müdürü Hande Korkmaz ve Görsel Düzenleme Müdürü Sami Berksoy oldu.

KİPA'YA YENİ CEO
Kipa'nın CEO'luğuna, Bill O'Neill getirildi. Bill O'Neill, Kipa Yönetim Kurulu Başkan Vekili,İcra Kurulu Başkanı ve CEO görevini Jeff Adams'tan devraldı. Hindistan, Malezya ve Japonya'da da üst düzey pozisyonlarda bulunan O'Neill, son olarak Tesco'nun Hindistan'da Tata ailesi ile ortak işi olan Star Bazaar'da, Operasyonlar Direktörü/ COO olarak görev yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN