Atamalar

Giriş Tarihi: 14.8.2016
Atamalar
KELEBEK MOBİLYA'YA GENEL MÜDÜR
Doğtaş Kelebek Mobilya'nın yeni genel müdürü Ersin Serbes oldu. Anadolu Üniversitesi'nde iktisat eğitimi alan Serbes, iş hayatına Trakya Birlik'te başladı. Ardından Procter&Gamble'da çalışmaya devam eden Serbes, 20 yılı aşkın süredir mobilya sektöründe üst düzey yönetici olarak görev yapıyor.

MCDONALD'S'A PAZARLAMA MÜDÜRÜ
McDonald's 'nin yeni pazarlama müdürü Selin Süzer oldu. ODTÜ Endüstri Mühendisliği mezunu Süzer, iş hayatına Procter&Gamble'da başladı. Süzer son olarak Danone Nutricia'da Bebelac Pazarlama Müdürü olarak olarak görev yapıyordu.

PHILIPS'E TEDARİK ZİNCİRİ MÜDÜRÜ
Philips Aydınlatma'nın Ortadoğu ve Bölgesi Tedarik Zinciri Müdürü İldem Güneş oldu. Kariyerine 18 yıl önce Philips'te başlayan İldem Güneş, İstanbul Üniversitesi İşletme mezunu.

MULTINET UP'TA ÇİFTE GÖREV DEĞİŞİMİ
Multinet Up'ın Stratejik Pazarlama Direktörlüğü'ne Evren Büyük, Satış Direktörlüğü'ne ise Volkan Dağtaş getirildi. ODTÜ Elektrik / Elektronik Mühendisliği mezunu Büyük, yüksek linsansını Koç Üniversitesi ve HHL - Leipzig Graduate School of Management'da tamamladı. Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu Volkan Dağtaş ise yüksek lisans öğrenimini Johnson & Wales Üniversitesi Uluslararası İşletme Bölümü'nde tamamladı.

YATIRIM FİNANSMAN'A GM YARDIMCISI
Yatırım Finansman Genel Müdür Yardımcılığı'na Emre Murat Ünal atandı. Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu Ünal, aynı üniversitede yazılım mühendisliği yüksek lisansını tamamladı. Ünal, finans sektöründe 19 yıldır kariyerini sürdürüyor.

SAMSUNG'A İLETİŞİM MÜDÜRÜ
Samsung Electronics 'nin Kurumsal İletişim Müdürü Sıla Sayar oldu. George Washington Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler mezunu Sayar, kariyerine Grey Worldwide'da (New York) başladı. 2005 yılında Türkiye'ye dönerek Unitim Harvey Nichols'da çalışmaya başlayan Sayar, ardından Doğuş Otomotiv ve Vestel'de çalıştı.

İNOKSAN'IN YENİ CEO'SU AYHAN GÜRBAY
İnoksan, Ayhan Gürbay'ı CEO olarak atadı. Uludağ Üniversitesi İşletme mezunu Gürbay, iş hayatına Enka Holding'e bağlı Çimtaş'ta başladı. 14 yıl Major STK'de çalışan Gürbay, İnoksan'a geçmeden önce ise 10 yıl çalıştığı Farba'da Genel Müdürlük ve CEO'luk görevlerini yürüttü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN