Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 28.8.2016
Atamalar
Astra Zeneca'ya direktör Şubat 2006'dan beri AstraZeneca bünyesinde çalışan Burak Artunç, Ticari Mükemmellik ve Satış Kanalları Direktörlüğü görevine atandı. İş hayatına SPK'da başlayan Artunç, 2005'e kadar kurumsal finans alanında çalıştı.

Shangrı-La'ya genel müdür
Shangrı-La Bosphorus, İstanbul'un yeni genel müdürü Philippe Kronberg oldu. İsviçre'de 'Les Rochas' Otel Yönetimi Bölümü'nün ardından Sidney'de Avustralya İşletme Fakultesi'nde MBA eğitimi aldı. Kronberg, Hilton Worlwide, Stamford, The Ritz London ve Conrad Haitang Bay & Double Tree by Hilton zincirlerinde çalıştıktan sonra, 2014'te Shangri-La ailesine katıldı.

Pfızer'e bölgesel IT lideri
Ceren Doğan, Pfizer Avrupa Bölgesel Bilgi Teknolojileri Lideri oldu. 2000'de Pfizer ailesine katılan Doğan, 2013'ten beri Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi Bilgi Teknolojileri Direktörü olarak görev yapıyor. Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri mezunu Doğan, aynı üniversitede MBA yaptı.

Ekol'e yeni genel müdür
Ekol Lojistik'in Satış ve CRM Genel Müdürü Murat Kavrar oldu. Uludağ Üniversitesi Ekonomi mezunu Kavrar, Avustralya Wollongong Üniversitesi'nde İşletme yüksek lisansı yaptı. İş hayatına Kuehne+Nagel'de başlayan Kavrar, Mars Lojistik ve Balnak'ta yöneticilik yaptı. Kavrar, 2014'ten bu yana DSV 'de genel müdür olarak görev yapıyordu.

Mıchelin'e pazarlama direktörü
2010 yılından bu yana Michelin 'de çalışan Ayşem Suner, Michelin Binek ve Hafif Ticari Lastiklerden Sorumlu Pazarlama Direktörü pozisyonuna atandı. Fransa'da Nice Unıversity'de işletme eğitimi alan Ayşem Suner, eğitimini 2003 yılında Türkiye'ye dönerek Galatasaray Üniversitesi'nde sürdürdü. Suner daha önce Renault'da yöneticilik yapmıştı.

Comdata'ya GM yardımcısı
Comdata Türkiye'nin İK Genel Müdür Yardımcısı Tuba Kara oldu. Kara Comdata'ya katılmadan önce Havaş, Turkcell, Magna Intier Otomotiv, Huhtamaki Ambalaj ve Doğtaş Kelebek gibi şirketlerde görev aldı.

Whırlpool'a satış direktörü
Whırlpool Corporation Satış Direktörlüğü'ne Tuncer Gülsaran atandı. ODTÜ Metalurji Mühendisliği mezunu Gülsaran, kariyerine Groupe SEB (Tefal)'de başladı. Gülsaran, bu şirkette farklı alanlarda yöneticilik yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN