Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Ada Çayı Kaç Kalori?

Ada Çayı Kaç Kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Ada Çayı % 100,00 karbonhidrat, oluşur. Ada Çayı kaç kalori? Ada Çayı diyette yenir mi? Ada Çayı besin değerleri nedir? Ada Çayı karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Fincan (Normal) Ada Çayı 1,50 kaloridir. Ada Çayı içeriğinde 0,30 Karbonhidrat(g), barındırır. Ada Çayı kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

Bir kupa adaçayı kaç kalori?

ADA ÇAYI KAÇ KALORİ? 100 gram ada çayı yaklaşık 315 kaloridir.

1 adet yeşil çay kaç kalori?

gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Fincan (Normal) Demleme Yeşil Çay 0,00 kaloridir. Demleme Yeşil Çay içeriğinde 0,00 Karbonhidrat(g), 0,15 Protein(g), 0,00 yağ(g), 1,50 Sodyum(mg), 25,50 potasyum(mg), 12,00 Kalsiyum(mg), 0,03 ve Demir barındırır.

Ada çayı kilo verdirir mi?

Adaçayı tok tutucu ve yağ yakıcı etkisi bulundurmasından dolayı zayıflatıcı etkisi de bulunmaktadır. Diyetlerinize adaçayı ekleyerek tok kalabilir, sindiriim sisteminizi hızlandırabilirsiniz. Sindirim sistemini hızlandırıcı ve yağ yakıcı etkisi bulunmasından dolayı adaçayı ile zayıflamak mümkün olacaktır.

Ada çayı ne işe yarar?

Adaçayı; cilde, boğaz ağrısı ve ağız yaralarına, hazımsızlık ve mide yanmasına, öksürüğe ve bronşite, adet gecikmesine, adet dönemi öncesi görülen mide bulantısı ve baş ağrısı gibi semptomlara, stres ve uykusuzluğa iyi gelmektedir.

SON DAKİKA