Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Ayçiçek Yağı kaç kalori?

Ayçiçek Yağı kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Ayçiçek Yağı % 100,00 yağdan oluşur. Ayçiçek Yağı kaç kalori? Ayçiçek Yağı diyette yenir mi? Ayçiçek Yağı besin değerleri nedir? Ayçiçek Yağı karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Çay Bardağı (Normal) Ayçiçek Yağı 618,80 kaloridir. Ayçiçek Yağı içeriğinde 70,00 yağ(g), barındırır. Ayçiçek Yağı kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Ayçiçek Yağı kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

1 yemek kaşığı ayçiçek kaç kalori?

Ayçiçek Yağı Besin Değeri 1 yemek kaşığı ayçiçek yağı ortalama 15 gramdır ve ortalama 125 kaloridir. Ayrıca; 0 gram protein, 0 gram karbonhidrat ve 15 gram yağ içermektedir.

1 cay bardagi yağ kac kalori?

Ayçiçek Yağının 100 gramında 884 kcal kalori, ayrıca 1 Çay Bardağı yani 65 gram Ayçiçek Yağında 575 kalori bulunmaktadır.

1 tane yağda yumurta kaç kalori?

Yine tavada kızarmış bir yumurtada sarısı dahil, yumurtayı kızartmak için kullanılan yağla birlikte toplam 7 gr yağ bulunur. Kızarmış yumurtanın 63 kalorisi yağdan gelir. Bir kızarmış yumurtada yaklaşık 6,3 gram protein içerir. 2 yumurtadan oluşan yağda yumurta 182 kalori içerir.

Ayçiçek yağı diyette yenir mi?

Günlük beslenme düzeninde, en fazla yüzde10 oranında doymuş yağ asitleri (tereyağı gibi hayvansal yağlar), yüzde 15 oranında tekli doymamış yağ asitleri (zeytinyağı, fındık yağı, kanola yağı) ve maksimum yüzde 10 oranında çoklu doymamış yağ asitleri (soya yağı, ayçiçek yağı, mısırözü yağı gibi) bulunması önerilmektedir ...

SON DAKİKA