Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Caramel Macchiato Yağsız Sütlü kaç kalori?

Caramel Macchiato Yağsız Sütlü kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Caramel Macchiato Yağsız Sütlü % 72,42 karbonhidrat, % 23,84 protein, % 3,74 yağdan oluşur. Caramel Macchiato Yağsız Sütlü kaç kalori? Caramel Macchiato Yağsız Sütlü diyette yenir mi? Caramel Macchiato Yağsız Sütlü besin değerleri nedir? Caramel Macchiato Yağsız Sütlü karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Short (Küçük Boy) Caramel Macchiato Yağsız Sütlü 96,98 kaloridir. Caramel Macchiato Yağsız Sütlü içeriğinde 16,99 Karbonhidrat(g), 5,59 Protein(g), 0,88 yağ(g), barındırır. Caramel Macchiato Yağsız Sütlü kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Caramel Macchiato Yağsız Sütlü kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

1 Caramel Macchiato kaç kalori?

Caramel Macchiato Yağlı Sütlünün 100 gramında 57 kcal kalori, ayrıca 1 Short (Küçük Boy) yani 237 gram Caramel Macchiato Yağlı Sütlüde 135 kalori bulunmaktadır. Caramel Macchiato yağlı sütlü, karamel içeriğinden dolayı çok sık tercih edilmemelidir. Mümkünse yağsız süt ile hazırlananlardan tüketilmelidir.

Caramel Cloud Macchiato kaç kalori?

1 porsiyon (355 ml) içinde 201 kadar kalori mevcut.

Frappuccino karamel kaç kalori?

1 porsiyon (355 ml) içinde 294 kadar kalori mevcut.

Buzlu Caramel Macchiato nasıl yapılır?

Yazın sevilen içeceklerinden Karamel Macchiato'yu evde de yapmak aslında çok kolay! Karamel sos, sıcak su ve şekeri iyice karıştırın. Sonrasında süt ve kahveyi karıştırıp sosu ilave edin ve buzları ilave edin.

SON DAKİKA