Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Cevizli Yaz Helvası kaç kalori?

Cevizli Yaz Helvası kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Cevizli Yaz Helvası % 46,35 karbonhidrat, % 15,08 protein, % 36,80 yağdan oluşur. Cevizli Yaz Helvası kaç kalori? Cevizli Yaz Helvası diyette yenir mi? Cevizli Yaz Helvası besin değerleri nedir? Cevizli Yaz Helvası karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Dilim (İnce) Cevizli Yaz Helvası 168,60 kaloridir. Cevizli Yaz Helvası içeriğinde 13,55 Karbonhidrat(g), 4,41 Protein(g), 10,76 yağ(g), 0,49 lif(g), 30,00 Sodyum(mg), barındırır. Cevizli Yaz Helvası kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Cevizli Yaz Helvası kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

Cevizli yaz helvası kilo aldırır mı?

Besin Değerleri Cevizli yaz helvası; tahin, irmik ve şekerden yapılan içinde bolca ceviz bulunan bir tatlıdır. Şeker ve yağ oranı yüksek olduğundan kilo verme döneminde tüketilmemelidir ve beslenmede sıklıkla yer verilmemelidir.

Nuga helva kaç kalori?

Tahin Helvası Kilo Aldırır Mı, Diyette Yenir Mi? Tahin helvası şeker ve karbonhidrat içermektedir. Bu iki madde aşırı miktarda tüketildiğinde obeziteye davet çıkarır. Eğer evinize aldığınız tahin helvası yapay tatlandırıcı içeriyorsa bu tür helvaların kilo alımına neden olacağını ifade edebiliriz.

Yaz helva kilo aldırır mı?

Tahin Helvası Kalori Değeri: Bu besinin 100 gramında 562 kcal kalori, ayrıca besinin 1 Dilim (İnce) yani 35 gramlık miktarında Tahin Helvası 197 kalori bulunmaktadır.

SON DAKİKA