Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Çörekotu Yağı kaç kalori?

Çörekotu Yağı kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Çörekotu Yağı % 28,57 karbonhidrat, % 18,68 protein, % 52,75 yağdan oluşur. Çörekotu Yağı kaç kalori? Çörekotu Yağı diyette yenir mi? Çörekotu Yağı besin değerleri nedir? Çörekotu Yağı karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Tatlı Kaşığı Çörekotu Yağı 28,25 kaloridir. Çörekotu Yağı içeriğinde 1,30 Karbonhidrat(g), 0,85 Protein(g), 2,40 yağ(g), barındırır. Çörekotu Yağı kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Çörekotu Yağı kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

1 tatlı kaşığı çörek otu yağı kaç gram?

Çörekotu Yağının 100 gramında 565 kcal kalori, ayrıca 1 Tatlı Kaşığı yani 5 gram Çörekotu Yağında 28 kalori bulunmaktadır. Çörek otu; bağışıklık sistemini güçlendiren, linoleik asit, oleik asit, kalsiyum, sodyum, potasyum, demir, çinko, bakır, magnezyum, vitamin A, B, C ve antioksidan içeren bir ottur.

Çörek otu yağı kilo aldırır mı?

O kadar kıymetli ki hem kilo almada hemde kilo vermede yardımcıdır. Kullanım zamanına göre çörek otu yağı hem kilo almanıza hemde kilo vermenize yardımcı olan bir yağdır. Öğle ve akşam yemeğinden yarım saat önce 1 tatlı kaşığı tüketerek iştahınızı kesebilirsiniz. Bu şekilde daha az yemek ihtiyacı duyacaksınız.

Bir yemek kaşığı çörek otu kaç kalori?

Çörek Otu Kalorisi Salatalara, hamur işlerine ya da farklı tariflere eklemek için kullanılacak 1 çay kaşığı çörek otu ortalama 10 kalori içerir.

Çörek otu yağı kaç kaşık içilir?

Haricen tüketmek isterseniz günde 1 tatlı kaşığı yeterli olacaktır, yarım saat sonrasında bir şey tüketmemenizi öneririz. Bu şekilde yağ tümden sindirilmiş olacaktır. 1 tatlı kaşığı çörek otu yağında 1 yetişkin kişi için bütün besin değerleri yetecek seviyededir.

SON DAKİKA