Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Çubuk Vanilya kaç kalori?

Çubuk Vanilya kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Çubuk Vanilya oluşur. Çubuk Vanilya kaç kalori? Çubuk Vanilya diyette yenir mi? Çubuk Vanilya besin değerleri nedir? Çubuk Vanilya karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Adet Çubuk Vanilya 9,00 kaloridir. Çubuk Vanilya içeriğinde 39,00 potasyum(mg), barındırır. Çubuk Vanilya kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Çubuk Vanilya kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

1 adet çubuk dondurma kaç kalori?

Algida Klasik Vanilya Dondurma ın 100 gramında 297 kcal kalori, ayrıca 1 Adet yani 47 gram Algida Klasik Vanilya Dondurma da 140 kalori bulunmaktadır.

1 adet Algida Classic kaç kalori?

Serinleten yaz lezzeti Algida Classics Kakao kalori olarak sadece 140 kcal değerinde. Böylece tatlı ihtiyacınızı sağlıklı ve dengeli bir biçimde karşılıyor.

1 çay kaşığı vanilya tozu kaç kalori?

Vanilya Besin Değeri 1 yemek kaşığı vanilya özütü ortalama 13 gram ve ortalama 37.5 kaloridir. Ayrıca; 0 gram protein, 1.6 gram karbonhidrat ve 0 gram yağ içermektedir. Karbonhidrat içeriği ile günlük önerilen karbonhidrat miktarının ortalama %1'ini karşılamaktadır.

1 paket vanilya kaç kalori?

Dr.Oetker Şekerli Vanilinin 100 gramında 399 kcal kalori, ayrıca 1 Paket yani 5 gram Dr.Oetker Şekerli Vanilinde 20 kalori bulunmaktadır.

SON DAKİKA