Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Demleme Beyaz Çay kaç kalori?

Demleme Beyaz Çay kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Demleme Beyaz Çay oluşur. Demleme Beyaz Çay kaç kalori? Demleme Beyaz Çay diyette yenir mi? Demleme Beyaz Çay besin değerleri nedir? Demleme Beyaz Çay karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Fincan (Normal) Demleme Beyaz Çay 0,00 kaloridir. Demleme Beyaz Çay içeriğinde 3,00 Sodyum(mg), 27,00 potasyum(mg), barındırır. Demleme Beyaz Çay kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Demleme Beyaz Çay kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

Beyaz çay kaç kalori?

Beyaz çayın besin değerleri ve kalorisi… BEYAZ ÇAY KAÇ KALORİDİR: 100 gram beyaz çay yaklaşık 4 kcal'dır.

1 adet yeşil çay kaç kalori?

gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Fincan (Normal) Demleme Yeşil Çay 0,00 kaloridir. Demleme Yeşil Çay içeriğinde 0,00 Karbonhidrat(g), 0,15 Protein(g), 0,00 yağ(g), 1,50 Sodyum(mg), 25,50 potasyum(mg), 12,00 Kalsiyum(mg), 0,03 ve Demir barındırır.

Kavunlu beyaz çay kaç kalori?

Doğadan Büyülü Kutu Kavunlu Beyaz Çayın 100 gramında 2 kcal kalori, ayrıca 1 Porsiyon yani 2 gram Doğadan Büyülü Kutu Kavunlu Beyaz Çayda 0.04 kalori bulunmaktadır.

Beyaz çay nedir ne işe yarar?

Beyaz çayın yeşil ve siyah çaya göre antioksidan özelliği daha fazladır. Güçlü antioksidan özelliğiyle serbest radikalleri vücuttan uzaklaştırır. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Hastalıklardan koruyucu etki gösterir.

SON DAKİKA