Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Dibek Kahvesi kaç kalori?

Dibek Kahvesi kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Dibek Kahvesi % 64,29 karbonhidrat, % 7,14 protein, % 28,57 yağdan oluşur. Dibek Kahvesi kaç kalori? Dibek Kahvesi diyette yenir mi? Dibek Kahvesi besin değerleri nedir? Dibek Kahvesi karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Kahve Fincanı (Orta) Dibek Kahvesi 76,00 kaloridir. Dibek Kahvesi içeriğinde 9,00 Karbonhidrat(g), 1,00 Protein(g), 4,00 yağ(g), barındırır. Dibek Kahvesi kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Dibek Kahvesi kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

1 tatlı kaşıgı dibek kahvesi kaç kalori?

Kocatepe Dibek Türk Kahvesinin 100 gramında 427 kcal kalori, ayrıca 1 Tatlı Kaşığı yani 3 gram Kocatepe Dibek Türk Kahvesinde 13 kalori bulunmaktadır. Kahve tutkunlarına yepyeni bir lezet sunuyor.

Bir fincan şekersiz Dibek kahvesi kaç kaloridir?

1 fincan (70 gr) sade ( şekersiz ) Türk kahvesi, 7 kcal kalori miktarı içermektedir.

Sade Dibek kaç kalori?

Dibek Kahvesinin 100 gramında 380 kcal kalori, ayrıca 1 Kahve Fincanı yani 20 gram Dibek Kahvesinde 76 kalori bulunmaktadır.

Dibek kahvesi farkı nedir?

Dibek kahvesinin bizim geleneksel Türk kahvesinden farkları oldukça çok. Türk kahvesinin rengi oldukça koyu iken mesela, dibek kahvesinin rengi daha açıktır. Sanki sütlü kahveye kaçan bir rengi var bile diyebiliriz. Kahve tanecikleri Türk kahvesi kadar ince değildir, daha kıvamlı, hacimli ve iri tanelidir.

SON DAKİKA