Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Elma Sirkesi kaç kalori?

Elma Sirkesi kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Elma Sirkesi oluşur. Elma Sirkesi kaç kalori? Elma Sirkesi diyette yenir mi? Elma Sirkesi besin değerleri nedir? Elma Sirkesi karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Tatlı Kaşığı Elma Sirkesi 1,05 kaloridir. Elma Sirkesi içeriğinde barındırır. Elma Sirkesi kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Elma Sirkesi kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

1 kaşık elma Sirkesi kaç kalori?

Elma Sirkesi Kalori Değeri: Bu besinin 100 gramında 21 kcal kalori, ayrıca besinin 1 Tatlı Kaşığı yani 5 gramlık miktarında Elma Sirkesi 2 kalori bulunmaktadır.

1 kaşık elma Sirkesi kaç gram?

Elma Sirkesinin 100 gramında 21 kcal kalori, ayrıca 1 Tatlı Kaşığı yani 5 gram Elma Sirkesinde 1.05 kalori bulunmaktadır. Sirke, ülkemiz de dahil olmak üzere tüm dünyada yaygın olarak kullanılan ve pek çok faydasından ötürü “sağlık iksiri” olarak anılan sayılı gıda türleri arasında bulunuyor.

Elma sirkesi kalorili mi?

1 tatlı kaşığı sirkeli suyun neredeyse 1 kalorisi vardır. Bu kalori değeri ise kilo verme sürecinde oldukça önemlidir. Sirkeli su antioksidan etkiye sahiptir.

1 yemek kaşığı üzüm sirkesi kaç kalori?

Üzüm Sirkesinin 100 gramında 14 kcal kalori, ayrıca 1 Tatlı Kaşığı yani 5 gram Üzüm Sirkesinde 0.7 kalori bulunmaktadır.

SON DAKİKA