Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Eşek Sütü kaç kalori?

Eşek Sütü kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Eşek Sütü % 66,02 karbonhidrat, % 21,65 protein, % 10,83 yağdan oluşur. Eşek Sütü kaç kalori? Eşek Sütü diyette yenir mi? Eşek Sütü besin değerleri nedir? Eşek Sütü karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Su Bardağı Eşek Sütü 84,00 kaloridir. Eşek Sütü içeriğinde 12,20 Karbonhidrat(g), 4,00 Protein(g), 2,00 yağ(g), 50,00 Sodyum(mg), 140,00 potasyum(mg), 220,00 Kalsiyum(mg), 120,00 A Vitamini(ui), 4,00 C Vitamini(mg), 0,02 ve Demir barındırır. Eşek Sütü kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Eşek Sütü kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

Eşek sütü neye iyi gelir?

Eşek sütü laktoz miktarı yüksek olmasına rağmen yağ, kalsiyum açısından zengin olan eşek sütünde A vitamini, B1 vitamini, B2 vitamini, C vitamini ve E vitamini bakımından oldukça zengin bir kaynaktır. Astım ve bronşit tedavisinde kullanılır. Kolon kanseri tedavisini hızlandırır. Sedef hastalığını tedavi eder.

Eşek kaç kalori?

EŞEK SÜTÜNÜN ZARARLARI NELERDİR? Gereğinden fazla eşek sütü tüketmek alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. İçeriğinde cıva, kurşun ve kükürt içerdiği için yine aşırı tüketildiği zaman zehirlenmelere yol açabilir.

Eşek sütünün yan etkileri nelerdir?

Etlerinin hükmü ne ise sütlerinin hükmü de odur. Ehil eşeklerin yenilmesi haram olunca, sütlerinin içilmesi de haram olmaktadır. Dolayısıyla eşek sütü içmek haramdır" dedi.

SON DAKİKA