Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Fit Süt Çikolatalı kaç kalori?

Fit Süt Çikolatalı kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Fit Süt Çikolatalı % 45,38 karbonhidrat, % 50,42 protein, % 4,20 yağdan oluşur. Fit Süt Çikolatalı kaç kalori? Fit Süt Çikolatalı diyette yenir mi? Fit Süt Çikolatalı besin değerleri nedir? Fit Süt Çikolatalı karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Porsiyon (Orta) Fit Süt Çikolatalı 125,00 kaloridir. Fit Süt Çikolatalı içeriğinde 13,50 Karbonhidrat(g), 15,00 Protein(g), 1,25 yağ(g), barındırır. Fit Süt Çikolatalı kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Fit Süt Çikolatalı kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

Fit süt ne işe yarar?

Yüksek proteinli İçim Fit, özel formülüyle vücudun protein ihtiyacının karşılanmasına, fazla yağların yakılmasına ve böylece daha fit bir görünüme kavuşulmasına yardımcı olur. Son tüketim tarihinden önce tüketilmelidir.

500 ml içim fit kaç kalori?

Siz de vücudunuza bir iyilik yapın, spor sırasında ve sonrasında; kahvaltıda, öğlen yemeğini hafif geçiştirmek istediğinizde ve ara öğünlerde ihtiyacınız olan protein miktarı için İçim Fit Süt'ü tercih edin.

Fit süt ne zaman içilmeli?

Açıldıktan sonra en geç 2 gün içerisinde tüketilmesi gereken ürün, kullanışlı ambalajı içerisinde farklı boylarda üretiliyor. Bir su bardağı Pınar Protein Laktozsuz Kakaolu Süt, yaklaşık 13 gr protein ve 125 kalori enerji değeri taşıyor.

SON DAKİKA