Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Gong Bal ve Hardal Aroma Çeşnili Mısır ve Pirinç Patlağı kaç kalori?

Gong Bal ve Hardal Aroma Çeşnili Mısır ve Pirinç Patlağı kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Gong Bal ve Hardal Aroma Çeşnili Mısır ve Pirinç Patlağı % 75,61 karbonhidrat, % 5,99 protein, % 15,72 yağdan oluşur. Gong Bal ve Hardal Aroma Çeşnili Mısır ve Pirinç Patlağı kaç kalori? Gong Bal ve Hardal Aroma Çeşnili Mısır ve Pirinç Patlağı diyette yenir mi? Gong Bal ve Hardal Aroma Çeşnili Mısır ve Pirinç Patlağı besin değerleri nedir? Gong Bal ve Hardal Aroma Çeşnili Mısır ve Pirinç Patlağı karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Adet Gong Bal ve Hardal Aroma Çeşnili Mısır ve Pirinç Patlağı 26,58 kaloridir. Gong Bal ve Hardal Aroma Çeşnili Mısır ve Pirinç Patlağı içeriğinde 4,24 Karbonhidrat(g), 0,34 Protein(g), 0,88 yağ(g), 0,15 lif(g), 0,11 Sodyum(mg), barındırır. Gong Bal ve Hardal Aroma Çeşnili Mısır ve Pirinç Patlağı kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Gong Bal ve Hardal Aroma Çeşnili Mısır ve Pirinç Patlağı kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

1 paket ballı hardallı Gong kaç kalori?

Eti Gong Ballı Hardallının 100 gramında 440 kcal kalori, ayrıca 1 Porsiyon yani 34 gram Eti Gong Ballı Hardallıda 150 kalori bulunmaktadır. Ballı Hardallı Mısır ve pirinç patlaklı, lezetli mi lezetli bir atıştırmalık.

1 adet gong kaç kalori?

Eti Gongun 100 gramında 459 kcal kalori, ayrıca 1 Adet yani 11 gram Eti Gongda 50 kalori bulunmaktadır.

Mısır ve pirinç patlağı kilo aldırır mı?

Daire biçimi verilmiş ve sıkıştırılmış mısır ve pirinç patlaklarından oluşturulan bu atıştırmalık, ilk bakıldığında oldukça hafif ve tüketildiğinde kilo aldırmayacak olarak görülebilmektedir. Ancak bu tutum tamamen yanlıştır.

Gong acılı kaç kalori?

Gong Peynir ve Acı Aroma Çeşnili Mısır ve Pirinç Patlağının 100 gramında 444 kcal kalori, ayrıca 1 Adet yani 6 gram Gong Peynir ve Acı Aroma Çeşnili Mısır ve Pirinç Patlağında 27 kalori bulunmaktadır.

SON DAKİKA