Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Hindi Füme kaç kalori?

Hindi Füme kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Hindi Füme % 82,77 protein, % 14,12 yağdan oluşur. Hindi Füme kaç kalori? Hindi Füme diyette yenir mi? Hindi Füme besin değerleri nedir? Hindi Füme karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Porsiyon (Orta) Hindi Füme 51,00 kaloridir. Hindi Füme içeriğinde 8,79 Protein(g), 1,50 yağ(g), 298,80 Sodyum(mg), 86,70 potasyum(mg), 7,50 Kalsiyum(mg), 0,53 ve Demir barındırır. Hindi Füme kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Hindi Füme kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

Hindi füme diyette yenir mi?

Oldukça düşük kalorili ye sahip olması ve tok tutması, hindi fümenin diyet listelerinde kolayca yer almasını sağlıyoar. Bununla birlikte dengeli beslenmek ve sodyumun etkilerinden kaçınmak için hindi füme tüketirken, kabak, havuç veya diğer sebzeleri de öğünlerinize eklemelisiniz.

1 hindi füme salam kaç kalori?

Kalori Bilgisi Hindi Füme Kalori Değeri: Bu besinin 100 gramında 170 kcal kalori, ayrıca besinin 1 Porsiyon (Orta) yani 30 gramlık miktarında Hindi Füme 51 kalori bulunmaktadır.

Diyette füme yenir mi?

Hindi Füme, yüksek miktarda sodyum içermesine ve düşük sodyumlu gıdalar içeren bir diyet için uygun olmamasına rağmen çoğu kişi tarafından vitamin ve minerallerle zengin, düşük kalorili ve yağsız et seçeneğidir. Aşırı derecede füme et tüketimi, sağlık açısından olumsuz etkiler yaratmaktadır.

Aç Bitir hindi füme kaç kalori?

100 g içinde 89 kadar kalori mevcut.

SON DAKİKA