Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Kabak Çekirdeği Yağı kaç kalori?

Kabak Çekirdeği Yağı kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Kabak Çekirdeği Yağı % 100,00 yağdan oluşur. Kabak Çekirdeği Yağı kaç kalori? Kabak Çekirdeği Yağı diyette yenir mi? Kabak Çekirdeği Yağı besin değerleri nedir? Kabak Çekirdeği Yağı karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Tatlı Kaşığı Kabak Çekirdeği Yağı 44,00 kaloridir. Kabak Çekirdeği Yağı içeriğinde 4,98 yağ(g), 0,05 potasyum(mg), barındırır. Kabak Çekirdeği Yağı kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Kabak Çekirdeği Yağı kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

Kabak çekirdeğinin kalorisi var mı?

“1 avuç kabak çekirdeği kaç kalori” sorusu ortalama 112 kalori olarak yanıtlanabilir. Kabak çekirdeği yağ oranı doymuş yağ baz alındığında %10.53 olarak hesaplanır. Yine aynı miktar kabak çekirdeği protein bakımından da oldukça zengindir. Bir avuç kabak çekirdeğinde ortalama 5 gram protein bulunur.

2 avuç kabak çekirdeği kaç kalori?

Bir Avuç Kabak Çekirdeği Kalorisi? 1 avuç kavrulmuş kabak çekirdeği kalori değeri yaklaşık olarak 85 kalori (kcal) değerindedir. 1 avuç kavrulmuş kabak çekirdeğinin sahip olduğu besin değerleri 6 gr yağ, 5 gr protein ve 2 gr karbonhidrat şeklinde belirlenmiştir.

Kabak çekirdeği diyette yenir mı?

Cevabı hemen verelim, evet yapılır! Zengin besin içeriği, sayısız faydası ve tok tutucu özelliklerine sahip olan kabak çekirdeğine, sağlıklı bir diyet programında tereddüt etmeden yer verebilirsiniz.

Diyette kabak çekirdeği ne kadar yenmeli?

Hemen söyleyeyim: Kabak çekirdeğini ara öğün olarak haftada iki gün ve sadece bir avuç tüketmelisiniz.

SON DAKİKA