Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Kaju Fıstığı / Hint Fıstığı Kavrulmamış kaç kalori?

Kaju Fıstığı / Hint Fıstığı (Kavrulmamış) kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Kaju Fıstığı / Hint Fıstığı (Kavrulmamış) % 31,57 karbonhidrat, % 19,06 protein, % 45,86 yağdan oluşur. Kaju Fıstığı / Hint Fıstığı (Kavrulmamış) kaç kalori? Kaju Fıstığı / Hint Fıstığı (Kavrulmamış) diyette yenir mi? Kaju Fıstığı / Hint Fıstığı (Kavrulmamış) besin değerleri nedir? Kaju Fıstığı / Hint Fıstığı (Kavrulmamış) karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Avuç Kaju Fıstığı / Hint Fıstığı (Kavrulmamış) 138,25 kaloridir. Kaju Fıstığı / Hint Fıstığı (Kavrulmamış) içeriğinde 7,55 Karbonhidrat(g), 4,56 Protein(g), 10,96 yağ(g), 0,83 lif(g), 3,00 Sodyum(mg), 165,00 potasyum(mg), 9,25 Kalsiyum(mg), 1,67 ve Demir barındırır. Kaju Fıstığı / Hint Fıstığı (Kavrulmamış) kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Kaju Fıstığı / Hint Fıstığı Kavrulmamış kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

Bir avuç kavrulmamış kaju kaç kalori?

Kavrulmuş kajunun kalorisine göz atacak olursak; şu değerleri göreceğiz: Kavrulmuş 1 adet kaju kaç kalori: 23 kalori. 1 avuç kavrulmuş kaju: 230 kalori.

30 gr çiğ kaju kaç kalori?

Kaju Besin Değerleri 100 gr kaju fıstığının besin değerleri şu şekildedir; Kalori: 553 kcal. Yağ: 44 gr. Karbonhidrat: 30 gr.

1 adet çiğ fındık kaç kalori?

1 adet çiğ fındık kalorisi incelendiğinde yaklaşık olarak 1 gram ağırlığında olan bir adet çiğ fındığın 7 kalori (kcal) değerinde olduğu görülmektedir. Markalarına göre 100 gr çiğ fındık kalori hesabı şu şekildedir; 100 gr Çerezya marka çiğ iç fındık kalori değeri: 678 kalori (kcal)

Diyette çiğ kaju yenir mi?

Diyetisyen Arzu Karabulut, kajunun ve bademin yağ yaktırdığına işaret ediyor. Karabulut, kajunun beyin ve sinir sistemine faydalı olduğunu vurguluyor ve “Bu fıstık türünde oleik yağ asitleri ve B grubundan vitaminler bulunmaktadır. Bu nedenle de diyet yaparken halsizlik ve yorgunluğu önlemek için kaju tüketilmelidir.

SON DAKİKA