Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Kaju Fıstığı Kavrulmuş kaç kalori?

Kaju Fıstığı (Kavrulmuş) kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Kaju Fıstığı (Kavrulmuş) % 33,56 karbonhidrat, % 15,72 protein, % 47,58 yağdan oluşur. Kaju Fıstığı (Kavrulmuş) kaç kalori? Kaju Fıstığı (Kavrulmuş) diyette yenir mi? Kaju Fıstığı (Kavrulmuş) besin değerleri nedir? Kaju Fıstığı (Kavrulmuş) karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Avuç Kaju Fıstığı (Kavrulmuş) 229,60 kaloridir. Kaju Fıstığı (Kavrulmuş) içeriğinde 13,08 Karbonhidrat(g), 6,12 Protein(g), 18,54 yağ(g), 1,20 lif(g), 6,40 Sodyum(mg), 226,00 potasyum(mg), 18,00 Kalsiyum(mg), 2,40 ve Demir barındırır. Kaju Fıstığı (Kavrulmuş) kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Kaju Fıstığı Kavrulmuş kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

Diyet yaparken kaju yenir mi?

Diyetisyen Arzu Karabulut, kajunun ve bademin yağ yaktırdığına işaret ediyor. Karabulut, kajunun beyin ve sinir sistemine faydalı olduğunu vurguluyor ve “Bu fıstık türünde oleik yağ asitleri ve B grubundan vitaminler bulunmaktadır. Bu nedenle de diyet yaparken halsizlik ve yorgunluğu önlemek için kaju tüketilmelidir.

30 gr kaju kaç kalori?

Kaju Besin Değerleri 100 gr kaju fıstığının besin değerleri şu şekildedir; Kalori: 553 kcal. Yağ: 44 gr. Karbonhidrat: 30 gr.

Kaju kilo aldırır mı?

Kaju fıstığı, B1, E vitamini, magnezyum,potasyum, fosfor mineralleri açısından zengin bir besindir.Doğru miktarda tüketildiğinde kilo aldırır düşüncesinin aksine, yağ yakımını hızlandırması ile kilo verdirici özelliğe sahiptir.

Kaju kaç tane yenmeli?

Kaju ne kadar yenmeli? Kajunun vücut sağlığına olan sayısız faydalarını görebilmek için günde 4 tane kaju yemeniz yeterlidir.

SON DAKİKA