Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Karışık Turşular kaç kalori?

Karışık Turşular kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Karışık Turşular % 66,28 karbonhidrat, % 13,78 protein, % 2,95 yağdan oluşur. Karışık Turşular kaç kalori? Karışık Turşular diyette yenir mi? Karışık Turşular besin değerleri nedir? Karışık Turşular karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Porsiyon (Küçük) Karışık Turşular 54,00 kaloridir. Karışık Turşular içeriğinde 9,10 Karbonhidrat(g), 1,89 Protein(g), 0,41 yağ(g), 1,92 lif(g), 385,50 Sodyum(mg), 256,50 potasyum(mg), 31,50 Kalsiyum(mg), 48,00 A Vitamini(ui), 15,40 C Vitamini(mg), 0,85 ve Demir barındırır. Karışık Turşular kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Karışık Turşular kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

Turşuda ne kadar kalori var?

Lahanadan kornişona, fasulyeden havuca, karnabahardan patlıcana, biberden kavuna birçok çeşidiyle kış sofralarının vazgeçilmezi olan turşunun besin değerleri ve kalorisi ile ilgili bilinmesi gerekenler haberimizde… TURŞU KAÇ KALORİDİR: 100 gram turşu yaklaşık 10 kaloridir.

Gece turşu yemek kilo aldırır mı?

Turşu eğer dikkatli bir şekilde tüketilirse kilo aldıran bir şey değildir. Fakat içeriğindeki tuz ve sirke oranı ile vücutta su tutumuna sebep olabilmektedir. Bu nedenle dikkatli tüketilmesi gerekir. Kilo aldırmamasının sebebi ise turşunun kalorisinin oldukça düşük olmasıdır.

Turşu diyeti bozar mı?

Aynı zamanda turşu, kalori bakımında da düşük bir değere sahiptir. Bu nedenle kilo verme sürecinde olan ve vücudunun sağlıklı çalışmasını isteyen herkes diyette rahatlıkla turşu yiyebilir.

1 küçük kase turşu kaç kalori?

Salatalık Turşusu Kalori Değeri: Bu besinin 100 gramında 7 kcal kalori, ayrıca besinin 1 Porsiyon (Orta) yani 60 gramlık miktarında Salatalık Turşusu 5 kalori bulunmaktadır.

SON DAKİKA