Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Kaşar Loru kaç kalori?

Kaşar Loru kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Kaşar Loru % 13,47 karbonhidrat, % 77,55 protein, % 8,98 yağdan oluşur. Kaşar Loru kaç kalori? Kaşar Loru diyette yenir mi? Kaşar Loru besin değerleri nedir? Kaşar Loru karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Porsiyon Kaşar Loru 109,00 kaloridir. Kaşar Loru içeriğinde 3,30 Karbonhidrat(g), 19,00 Protein(g), 2,20 yağ(g), barındırır. Kaşar Loru kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Kaşar Loru kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

Kaşar loru diyette yenir mi?

Yüksek kalorili rokfor ve gravyer peynirinin yanı sıra, otlu peynir, cheddar peyniri gibi yağ oranı ve kalorisi yüksek peynirlerin de diyet süresince tüketilmemesi gerekmektedir. Tost için kaşar peyniri yerine civil peyniri ya da lor peyniri tercih ederek, daha hafif ve sağlıklı bir sonuç elde etmeniz mümkün olacaktır.

Kaşar Lor nedir?

Kaşar Lor Peyniri, sepet loru veya tatlı lor olarak da bilinir. Tuz oranı %0'dır. Az yağlı ve tuzsuz olmasından dolayı kahvaltılarda reçellerle hoş bir uyum sağlar. Taze olduğu için çabuk bozulabilen bir peynir türüdür.

Süt loru kaç kalori?

A ve C vitaminleri barındıran peynir, gelişim dönemindeki çocuklarca da tüketilebilir. Lor peyniri kaç kalori sorusu peynirin tuz değerlerine göre farklı yanıtlanır. Tuzsuz lor peynirinin 100 gramı ortalama 72 kcal kalori sahibidir. Tam yağlı lor peynirinin 100 gramı 202 kcal kaloridir.

Kızarmış peynir kaç kalori?

Peynir Kızartması Kelle Peyniri | Besin Değerleri | yemek8.com. Bu yemek 3 malzeme ile yapılır. Bu yemeğin 100 gramı 792.8 kalori ihtiva eder. 1 porsiyonu ise 250.0 gram olup 1982.0 kalori içermektedir.

SON DAKİKA