Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Kaşarlı Domates Çorbası kaç kalori?

Kaşarlı Domates Çorbası kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Kaşarlı Domates Çorbası % 34,48 karbonhidrat, % 27,94 protein, % 28,87 yağdan oluşur. Kaşarlı Domates Çorbası kaç kalori? Kaşarlı Domates Çorbası diyette yenir mi? Kaşarlı Domates Çorbası besin değerleri nedir? Kaşarlı Domates Çorbası karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Kepçe Kaşarlı Domates Çorbası 30,68 kaloridir. Kaşarlı Domates Çorbası içeriğinde 2,07 Karbonhidrat(g), 1,68 Protein(g), 1,73 yağ(g), 0,31 lif(g), 156,21 Sodyum(mg), 94,52 potasyum(mg), 51,23 Kalsiyum(mg), 51,75 A Vitamini(ui), 7,22 C Vitamini(mg), 0,19 ve Demir barındırır. Kaşarlı Domates Çorbası kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Kaşarlı Domates Çorbası kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

1 kepçe domates çorbası kaç kalori?

İçerdiği yüksek yağ oranı nedeniyle kremalı domates çorbası diyet menülere uyumlu olmayacağından süt ile hazırlanması önerilir. Süt ile hazırlanmış bir kase domates çorbası 67 kaloridir. Oldukça düşük kaloriye sahip domates çorbası folik asit, C vitamini ve potasyum açısından da iyi bir kaynaktır.

1 kase unlu domates çorbası kaç kalori?

Kalori Bilgisi Domates Çorbası Kalori Değeri: Bu besinin 100 gramında 32 kcal kalori, ayrıca besinin 1 Porsiyon (Orta) yani 210 gramlık miktarında Domates Çorbası 68 kalori bulunmaktadır. Domates çorbası, C vitamini, folik asit, potasyum açısından iyi bir kaynaktır.

Diyette domates çorbası içilir mi?

Lif açısından zengindir ve metabolizmaya yardımcı olur. Ayrıca, kalorisi düşüktür. Bu nedenle, kilo vermeye yönelik bir beslenme programına dahil etmek için idealdir. A vitamini ve likopen içeriği ile domates, göz sağlığı için faydalı olduğu bilinen antioksidanlar için iyi bir kaynaktır.

SON DAKİKA