Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Kenevir Tohumu kaç kalori?

Kenevir Tohumu kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Kenevir Tohumu % 9,32 karbonhidrat, % 33,92 protein, % 52,39 yağdan oluşur. Kenevir Tohumu kaç kalori? Kenevir Tohumu diyette yenir mi? Kenevir Tohumu besin değerleri nedir? Kenevir Tohumu karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Çorba Kaşığı Kenevir Tohumu 165,90 kaloridir. Kenevir Tohumu içeriğinde 2,60 Karbonhidrat(g), 9,47 Protein(g), 14,63 yağ(g), 1,20 lif(g), 21,00 Kalsiyum(mg), barındırır. Kenevir Tohumu kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Kenevir Tohumu kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

Kendir tohumu kilo aldırır mı?

Kendir Tohumu Özellikleri - Kendir tohumu protein içermektedir. - İçerisinde yoğun miktarda doymuş yağ asitleri vardır. - Doğal bir anti enflematuardır. - Zayıflamaya yardımcı olur.

Kabuksuz kenevir tohumu ne ise yarar?

Omega yağ asitleri bakımından oldukça zengindir, bu sayede beyin sağlığını destekler. Kolesterolü düşürmeye yardımcı olarak kalp-damar sağlığını da korur. Saç ve cilt sağlığı için faydalıdır. Düzenli olarak tüketildiğinde saçların ve cildin daha parlak, canlı görünmesine yardımcı olur.

Kenevir tohumunda ne kadar protein var?

2 yemek kaşığında 10 gram protein içeren kenevir tohumu aynı zamanda vegan beslenmeyi tercih edenlerin de tüketmesi gereken önemli bir besinç Kenevir tohumu omega-3 gibi gerekli yağ asitlerini ve 9 adet amino asiti barındırmakta.

Kenevir helvası kaç kalori?

1 porsiyonu ise 208.4 gram olup 626.8 kalori içermektedir. Bu yemek Yağ, Protein, Kalori yönünden zengindir. 2000 Kalorilik diyet temel alındığında, bir porsiyonu günlük Yağ ihtiyacının %55.6, günlük Protein ihtiyacının %42.1 ve günlük Kalori ihtiyacının %31.3'ünü karşılar.

SON DAKİKA