Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Kırmızı Pancar Pişmiş kaç kalori?

Kırmızı Pancar (Pişmiş) kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Kırmızı Pancar (Pişmiş) % 60,39 karbonhidrat, % 14,18 protein, % 0,93 yağdan oluşur. Kırmızı Pancar (Pişmiş) kaç kalori? Kırmızı Pancar (Pişmiş) diyette yenir mi? Kırmızı Pancar (Pişmiş) besin değerleri nedir? Kırmızı Pancar (Pişmiş) karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Porsiyon (Orta) Kırmızı Pancar (Pişmiş) 48,00 kaloridir. Kırmızı Pancar (Pişmiş) içeriğinde 9,16 Karbonhidrat(g), 2,15 Protein(g), 0,14 yağ(g), 3,63 lif(g), 40,50 Sodyum(mg), 235,50 potasyum(mg), 43,50 Kalsiyum(mg), 3,00 A Vitamini(ui), 9,37 C Vitamini(mg), 1,23 ve Demir barındırır. Kırmızı Pancar (Pişmiş) kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Kırmızı Pancar Pişmiş kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

1 tabak pancar yemeği kaç kalori?

Pişmiş Pancar (Taze Olandan) (1 kase, bütün) içinde 102 kadar kalori mevcut.

1 haşlanmış pancar kaç kalori?

Pancar Besin Değeri Potasyum ve manganez minerallerini de içerir. Yaprakları da göz ardı edilmemelidir! Ispanakla benzer şekilde pişirilerek hem lezzetinden hem de besin içeriğinden faydalanılabilir. 100 gram haşlanmış pancar için belirtilen besin değerleri şu şekildedir: Kalori: 36 kcal.

Haşlanmış pancar kilo aldırır mı?

Pancar, yüksek su ve düşük kalori içeriğine sahiptir. Bu özelliklerin her ikisi de kilo kaybı için faydalıdır. Ayrıca pancardaki lif, iştahı azaltarak ve dolgunluk duygularını teşvik ederek kilo kaybını arttırmaya yardımcı olabilir. Böylece toplam kalori alımını azaltarak kilo vermenize yardımcı olabilir.

Diyette pancar şekeri yenir mi?

Şeker pancarı fazla yüksek kalori özelliği göstermemektedir. 100 gram şeker pancarında 50 oranında kalori bulunur. Söz konusu özelliği sayesinde zayıflamak, form tutmak isteyenler ve diyet yapanlar için ideal bir tercihtir.

SON DAKİKA