Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Kivi Kurusu kaç kalori?

Kivi Kurusu kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Kivi Kurusu % 94,57 karbonhidrat, % 2,56 protein, oluşur. Kivi Kurusu kaç kalori? Kivi Kurusu diyette yenir mi? Kivi Kurusu besin değerleri nedir? Kivi Kurusu karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Gram Kivi Kurusu 3,70 kaloridir. Kivi Kurusu içeriğinde 0,93 Karbonhidrat(g), 0,03 Protein(g), 0,03 lif(g), 2,40 Sodyum(mg), 0,45 potasyum(mg), 0,75 Kalsiyum(mg), barındırır. Kivi Kurusu kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Kivi Kurusu kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

Diyette kivi yenilir mi?

Kivi, içeriğindeki vitaminler, minareller, lifler ve yağ asitleri sayesinde, sağlıklı kilo vermek ve kilo kontrolü için, yüksek öneme sahiptir. Düşük kalorili ve az şeker barındıran kivi, ve aynı zamanda sindirim yardımcı bir özelliğinin olmasından dolayı, bu meyvemiz diyet listelerinde kullanılabilir.

Kivi oralet kaç kalori?

Ancak içerisindeki kimyasal miktarı nispeten daha azdır. Oralet içecek kalorisi farklı marka ve çeşitlere göre değişiklik gösterebilir ancak bir bardağa 2 kaşık oralet ilave edilerek yapılan karışım yani yaklaşık 200 ml oralet ortalama 200 kaloriye denk gelmektedir.

1 tane yeşil elma kaç kalori?

Yeşil elmaların besin değerleri yönünden zengin olması sebebiyle sağlık açısından sıklıkla tüketilmesi gereken meyvelerdendir. 1 kase yeşil elma 125 gramdır. 125 gram yeşil elma ise 65 kaloriye sahiptir. İçeriğine bakıldığında 0.3 gram protein, 17.3 gram karbonhidrat ve 0.2 gram da yağ içermektedir.

1 su bardağı kefir kaç kalori?

100 gramlık kefir içerisinde 52 kcal kalori bulunmaktadır. Daha anlatıcı bir şekilde söylemek gerekirse, bir su bardağı kefir içerisinde, 104 kcal kalori olduğunu söylemek mümkün. Sağlık konusunda pek çok farklı katkı sağlasa dahi, mutlaka düzenli ve periyodik olarak dengeli şekilde tüketilmelidir.

SON DAKİKA