Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Kombucha Çayı kaç kalori?

Kombucha Çayı kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Kombucha Çayı % 99,75 karbonhidrat, oluşur. Kombucha Çayı kaç kalori? Kombucha Çayı diyette yenir mi? Kombucha Çayı besin değerleri nedir? Kombucha Çayı karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Kupa (Orta) Kombucha Çayı 30,68 kaloridir. Kombucha Çayı içeriğinde 3,99 Karbonhidrat(g), 9,44 Sodyum(mg), 0,73 ve Demir barındırır. Kombucha Çayı kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Kombucha Çayı kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

Kombucha kac kalori?

Kombucha 2200'ün yapılan analizlerinde ilk şişeleme zamanında 100 ml'si 22 kcal'dir ve içeriğinde 2 g'ın altında şeker tespit edilmiştir.

1 bardak Kombucha kaç kalori?

1 Kupa (Orta) Kombucha Çayı 30,68 kaloridir. Kombucha Çayı içeriğinde 3,99 Karbonhidrat(g), 9,44 Sodyum(mg), 0,73 ve Demir barındırır.

Kombu çayının zararları nelerdir?

Kombu çayının zararları nelerdir? Bazı kişilerde alerjik reaksiyonlara ve mide rahatsızlıklarına sebep olabilir. Kanser rahatsızlığı olan kişiler çayı içmeden önce mutlaka doktorlarına danışmalıdır. Mide bulantısı, kusma, sarılık yada baş ağrısı gibi yan etkileri görülebilir.

Kombucha çayı neye iyi gelir?

Kombu çayı, yağ yakımını hızlandırarak fazla kilolardan daha hızlı kurtulmaya destek oluyor. Vücudun çeşitli yerlerinde oluşan iltihaplanmalara karşı vücudu destekliyor, iltihaplı bölgelerin daha hızlı iyileşmesine yardım ediyor. Zararlı maddelerin vücuttan daha hızlı bir şekilde uzaklaştırılmasını sağlıyor.

SON DAKİKA