Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Kuşburnu Marmelatı kaç kalori?

Kuşburnu Marmelatı kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Kuşburnu Marmelatı % 96,73 karbonhidrat, % 0,17 yağdan oluşur. Kuşburnu Marmelatı kaç kalori? Kuşburnu Marmelatı diyette yenir mi? Kuşburnu Marmelatı besin değerleri nedir? Kuşburnu Marmelatı karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Yemek Kaşığı Kuşburnu Marmelatı 35,75 kaloridir. Kuşburnu Marmelatı içeriğinde 8,75 Karbonhidrat(g), 0,02 yağ(g), 0,28 lif(g), 8,97 potasyum(mg), 2,99 Kalsiyum(mg), barındırır. Kuşburnu Marmelatı kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Kuşburnu Marmelatı kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

Kuşburnu kilo aldırır mı?

Kuşburnu çayı tüketildiğinde vücuttan fazla tuzun ve suyun atılmasına yardımcı olur ve metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeyi sağlar. Diyet ve egzersiz programlarının yanı sıra kullanıldığında sağlıklı bir şeklide zayıflamanıza yardımcı olabilir.

Kuşburnu marmelatı ne işe yarar?

Kuşburnu marmelatı faydaları başında çok güçlü bir antioksidan özelliği olmasını sayabiliriz. İltihaplı rahatsızlıklarada son derece faydalıdır. Özellikle eklem bölgesinde oluşan rahatsızlıklarda, kireçlenmeler de ve romatizma rahatsızlıklarındaki ağrıların hafiflemesinde çok yararlıdır.

Kuşburnu marmelatı diyette yenir mı?

Kuşburnu, yüksek oranda A ve C vitamini, potasyum, magnezyum, kalsiyum, fosfor minerallerini içerir. Reçelinde bir miktar vitamin ve mineral kaybı yaşanır. Diyabeti olanlar ve kilo kontrolü sağlamak isteyenler için uygun değildir.

Şekersiz kuşburnu kaç kalori?

1 kase kuşburnu bitkisi için belirtilen besin değerleri şu şekildedir: Kalori: 200 kcal.

SON DAKİKA