Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Lahana Turşusu kaç kalori?

Lahana Turşusu kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Lahana Turşusu % 48,77 karbonhidrat, % 16,92 protein, % 1,63 yağdan oluşur. Lahana Turşusu kaç kalori? Lahana Turşusu diyette yenir mi? Lahana Turşusu besin değerleri nedir? Lahana Turşusu karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Porsiyon (Orta) Lahana Turşusu 14,91 kaloridir. Lahana Turşusu içeriğinde 1,67 Karbonhidrat(g), 0,58 Protein(g), 0,06 yağ(g), 0,82 lif(g), 273,92 Sodyum(mg), 92,89 potasyum(mg), 21,06 Kalsiyum(mg), 3,25 A Vitamini(ui), 12,59 C Vitamini(mg), 0,33 ve Demir barındırır. Lahana Turşusu kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Lahana Turşusu kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

1 kase lahana turşusu kaç kalori?

Lahana Turşusu Besin Değeri 1 kase lahana turşusu ortalama 142 gramdır ve ortalama 27 kalori içermektedir. Ayrıca; 1.3 gram protein, 6.6 gram karbonhidrat ve 0.2 gram yağ içermektedir.

Diyette lahana turşusu yenir mi?

Diyette özellikle lahana turşusu yemek, kilo vermek isteyenler için büyük yardımcıdır. Lahana turşusunun içerisindeki lif, uzun süre tok kalmanızı sağlar. Turşunun zayıflamaya yardımcı olduğu yollardan biri de vücudu iyi bir şekilde temizlemesidir.

Gece turşu yemek kilo aldirir mi?

Turşu eğer dikkatli bir şekilde tüketilirse kilo aldıran bir şey değildir. Fakat içeriğindeki tuz ve sirke oranı ile vücutta su tutumuna sebep olabilmektedir. Bu nedenle dikkatli tüketilmesi gerekir. Kilo aldırmamasının sebebi ise turşunun kalorisinin oldukça düşük olmasıdır.

Beyaz lahana turşusu zayıflatır mı?

Beyaz lahana turşusu zayıflatır mı sorularına evet yanıtı veriliyor. Yukarıda belirttiğimiz besin değerlerinden kaynaklı, sağlıklı bir şekilde zayıflamak isteyenlerin tercihi halindedir. Örneğin antioksidan değerlerinden dolayı vücudun arınmasına etki eder. Bu anlamda toksinlerin atılmasına etki ediyor.

SON DAKİKA