Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Pitahaya Ejderha Meyvesi kaç kalori?

Pitahaya (Ejderha Meyvesi) kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Pitahaya (Ejderha Meyvesi) % 93,71 karbonhidrat, % 4,07 protein, oluşur. Pitahaya (Ejderha Meyvesi) kaç kalori? Pitahaya (Ejderha Meyvesi) diyette yenir mi? Pitahaya (Ejderha Meyvesi) besin değerleri nedir? Pitahaya (Ejderha Meyvesi) karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Gram Pitahaya (Ejderha Meyvesi) 2,64 kaloridir. Pitahaya (Ejderha Meyvesi) içeriğinde 0,82 Karbonhidrat(g), 0,04 Protein(g), 0,02 lif(g), 0,39 Sodyum(mg), 1,07 Kalsiyum(mg), barındırır. Pitahaya (Ejderha Meyvesi) kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Pitahaya Ejderha Meyvesi kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

1 adet Ejderha meyvesi kaç kalori?

1 adet (227 gram) ejder meyvesinin besin değerleri şöyledir; Kalori: 136. Protein: 3 gram. Yağ: 0 gram.

Diyette ejder meyvesi yenir mi?

Zayıflamak için diyet yapanların listesinde ejder meyvesi yer alır. Göz sağlığı açısından ejder meyvesi tüketilmesi önerilmektedir. Ejder meyvesi yüksek oranda c vitamini ve kalsiyum içermektedir. Aynı zamanda ejder meyvesi potasyum da içerir.

Ejder meyvesi zararlı mı?

PİTAYANIN ZARARLARI Eğer ejder meyvesini aşırı şekilde tüketirsek vücuttaki sıvı oranı artarak kalbi tehlikeye atmış oluruz. Vücuttaki sindirim sistemini fazla çalıştıracağı için ishal ve karın ağrısı şikâyeti görülebilir.

Ejder meyvesi nedir ne işe yarar?

İçerdiği C vitamini ve antioksidanlar sayesinde bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Yüksek kalsiyum oranı ile kemikleri geliştiriyor. Likopen içeren ejder meyvesi, kalp ve damar hastalıklarına yakalanma riskini düşürüyor. Düşük kalorili olan ejder meyvesi lifli bir yapıya sahip olduğu için kilo vermeye yardımcı oluyor.

SON DAKİKA