Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Şekersiz Filtre Kahve kaç kalori?

Şekersiz Filtre Kahve kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Şekersiz Filtre Kahve % 74,02 protein, % 24,67 yağdan oluşur. Şekersiz Filtre Kahve kaç kalori? Şekersiz Filtre Kahve diyette yenir mi? Şekersiz Filtre Kahve besin değerleri nedir? Şekersiz Filtre Kahve karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Fincan (Normal) Şekersiz Filtre Kahve 2,24 kaloridir. Şekersiz Filtre Kahve içeriğinde 0,24 Protein(g), 0,08 yağ(g), 4,22 Sodyum(mg), barındırır. Şekersiz Filtre Kahve kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Şekersiz Filtre Kahve kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

1 filtre kahve kaç kalori?

1 bardak şekersiz filtre kahve 2 (kcal) kalori içerir. 1 bardak şekersiz filtre kahve 0.24 gram protein ve 0.08 gram yağ içerir. 1 bardak şekersiz filtre kahve karbonhidrat ve lif içermez. 1 bardak şekersiz filtre kahve 4.22 mg sodyum içerir.

Sütlü sekersiz filtre kahve kaç kalori?

Şekersiz Filtre Kahve karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Fincan (Normal) Şekersiz Filtre Kahve 2,24 kaloridir. Şekersiz Filtre Kahve içeriğinde 0,24 Protein(g), 0,08 yağ(g), 4,22 Sodyum(mg), barındırır.

Diyet yaparken filtre kahve içilir mi?

Diyet Yaparken Filtre Kahve İçilir Mi? Filtre kahve kalori miktarı oldukça düşüktür. Özellikle şekersiz ve sütsüz olarak hazırlanan sade filtre kahvesini diyet yapsanız bile günde 2 fincana kadar rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Şekersiz sütsüz kahve kaç kalori?

Peki özellikle yemeklerin yanında içtiğimiz 1 fincan şekersiz sade kahve kaç kalori var biliyor musunuz? Ortalama 100 ml 1 fincan şekersiz sade kahvede 9 kalori vardır.

SON DAKİKA