Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Şekersiz Kola kaç kalori?

Şekersiz Kola kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Şekersiz Kola oluşur. Şekersiz Kola kaç kalori? Şekersiz Kola diyette yenir mi? Şekersiz Kola besin değerleri nedir? Şekersiz Kola karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Kutu (330ml) Şekersiz Kola 0,66 kaloridir. Şekersiz Kola içeriğinde barındırır. Şekersiz Kola kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Şekersiz Kola kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

1 bardak Coca Cola Zero kaç kalori?

200 ml ağırlığında normal boy 1 su bardağı Coca Cola Zero kola kalorisi 0 kalori (kcal) değerindedir. 1 su bardağı Coca Cola Zero kola içerisinde 0 gr yağ, 0 gr protein ve 0 gr karbonhidrat bulunur. 200 ml ağırlığında normal boy 1 su bardağı Burger King kola kalorisi yaklaşık 97 kalori (kcal) değerindedir.

Şekersiz kola gerçekten şekersiz mi?

Coca-Cola Zero'da şeker bulunmamaktadır. Ürünü tatlandırmak amacıyla düşük kalorili tatlandırıcılar kullanılmaktadır. Bu nedenle Coca-Cola Zero düşük kalorili ürün portföyümüzde yer almaktadır. Coca-Cola Zero'da kullanılan tatlandırıcılar aspartam, asesulfam potasyum ve sukralozdur.

1 litre Coca Cola şekersiz kaç kalori?

Coca Cola Zeronun 100 gramında 1 kcal kalori, ayrıca 1 Kutu yani 330 gram Coca Cola Zeroda 3.3 kalori bulunmaktadır. Coca Cola Zero, normal Coca Cola'nın aksine şeker yerine tatlandırıcı içermektedir. İçinde şeker olmaması dolayısıyla kalorisi sıfıra yakındır.

Diyet yaparken diyet kola içilir mi?

Glisemik indeksi çok yüksek olan basit karbonhidratlar, kan şekerini çok hızlı yükseltiyor ve doğrudan kiloya dönüşüyor.” dedi. Ayrıca, kolanın içeriğindeki sodadan dolayı vücutta ödeme ve yüksek tansiyona neden olduğunu da belirten Diyetisyen Duygu Deniz, “İçeriğinden dolayı sağlıklı beslenmek için kolayı önermiyoruz.

SON DAKİKA