Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Siyah Üzüm Çekirdeği kaç kalori?

Siyah Üzüm Çekirdeği kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Siyah Üzüm Çekirdeği % 93,49 karbonhidrat, % 0,27 protein, % 6,23 yağdan oluşur. Siyah Üzüm Çekirdeği kaç kalori? Siyah Üzüm Çekirdeği diyette yenir mi? Siyah Üzüm Çekirdeği besin değerleri nedir? Siyah Üzüm Çekirdeği karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Tatlı Kaşığı Siyah Üzüm Çekirdeği 28,00 kaloridir. Siyah Üzüm Çekirdeği içeriğinde 6,00 Karbonhidrat(g), 0,02 Protein(g), 0,40 yağ(g), barındırır. Siyah Üzüm Çekirdeği kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Siyah Üzüm Çekirdeği kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

1 tatlı kaşığı üzüm çekirdeği kaç kalori?

Siyah Üzüm Çekirdeği Kalori Değeri: Bu besinin 100 gramında 560 kcal kalori, ayrıca besinin 1 Tatlı Kaşığı yani 5 gramlık miktarında Siyah Üzüm Çekirdeği 28 kalori bulunmaktadır.

1 salkım siyah üzüm kaç kalori?

1 orta porsiyon (150 gr) siyah üzüm 102 kcal. 1 küçük salkım (75 gr) siyah üzüm 51 kcal.

Siyah üzüm bir porsiyon kaç tane?

Siyah üzüm, folik asit, potasyum ve demir içeriği yüksek bir meyvedir. Antioksidan ve lif içeriği yüksektir. Ayrıca yüksek kolesterol ve bazı kanser türlerine karşı koruyucu etkisi vardır. 10 adet siyah üzüm 1 porsiyon meyve yerine tüketilebilir.

Diyette siyah üzüm yenir mi?

Diyet Yaparken Üzüm Yenir Mi Aşırı miktarda tüketilmediği sürece üzüm metabolizmayı hızlandırır, tatlı krizlerini önler ve içerdiği lif sayesinde tokluk hissi verir. Bu nedenle diyette uygun miktarlarda (bir avuç kadar) üzüm tüketilebilir.

SON DAKİKA