Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Sokak Simiti kaç kalori?

Sokak Simiti kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Sokak Simiti % 83,80 karbonhidrat, % 6,98 protein, % 9,22 yağdan oluşur. Sokak Simiti kaç kalori? Sokak Simiti diyette yenir mi? Sokak Simiti besin değerleri nedir? Sokak Simiti karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Adet Sokak Simiti 320,00 kaloridir. Sokak Simiti içeriğinde 60,00 Karbonhidrat(g), 5,00 Protein(g), 6,60 yağ(g), barındırır. Sokak Simiti kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Sokak Simiti kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

1 adet pastane simidi kaç kalori?

Büyük boy 1 tane pastane simidi kalori olarak incelendiğinde 485 kaloriye eşit olduğu görülmektedir. İçeriğinde 4.45 gr yağ, 12 gr protein ve 100 gr karbonhidrat bulunmaktadır. Orta boy 1 adet pastane simidi kalorisine baktığımızda ortalama olarak 385 (kcal) kaloriye denk olduğu görülmektedir.

1 simit kilo aldirir mi?

Simit elbette kilo aldırabilir. Tabii eğer miktarını fazla kaçırırsanız! Ancak kendi porsiyon kontrolünüzü yapıyorsanız ve sadece simit ile karın doyurmaya çalışmıyorsanız o zaman diyetinize simidi ekleyebilir, hatta simit tüketerek zayıflayabilirsiniz.

1 adet simit kac gr?

Vazgeçilmez tutkularımızdan bir tanesi. Ama biliyorsunuz ki madalyonun bir diğer tarafı da var. Tüketilen 1 susamlı simit 100 gramdır. Bu da 434 kalori ( kcal ) değerindedir.

Susamlı simit kaç kalori?

Susamları ve gevrek haliyle öğünlerin kurtarıcısı simit, gramına, adedine ve boyutuna göre farklı kalorilere sahiptir. Özellikle kilosuna dikkat edenler için simitin kalorisi önem taşır ve 1 gramında 3 kalori vardır. 100 gramlık orta boy bir adet susamlı simitte yaklaşık olarak 272 kalori bulunur.

SON DAKİKA