Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Tam Tahıllı Bitter Çikolatalı Bar kaç kalori?

Tam Tahıllı Bitter Çikolatalı Bar kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Tam Tahıllı Bitter Çikolatalı Bar % 77,36 karbonhidrat, % 6,89 protein, % 8,13 yağdan oluşur. Tam Tahıllı Bitter Çikolatalı Bar kaç kalori? Tam Tahıllı Bitter Çikolatalı Bar diyette yenir mi? Tam Tahıllı Bitter Çikolatalı Bar besin değerleri nedir? Tam Tahıllı Bitter Çikolatalı Bar karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Porsiyon Tam Tahıllı Bitter Çikolatalı Bar 90,01 kaloridir. Tam Tahıllı Bitter Çikolatalı Bar içeriğinde 16,10 Karbonhidrat(g), 1,43 Protein(g), 1,69 yağ(g), 1,41 lif(g), 0,19 Sodyum(mg), 175,08 Kalsiyum(mg), barındırır. Tam Tahıllı Bitter Çikolatalı Bar kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Tam Tahıllı Bitter Çikolatalı Bar kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

Nestle bitter çikolata tam tahıllı bar kaç kalori?

Nestle Nesfit Tam Tahıllı Bitter Çikolatalı Bar Kaç Kalori, Besin Değerleri. Nestle Nesfit Tam Tahıllı Bitter Çikolatalı Barın 100 gramında 383 kcal kalori, ayrıca 1 Porsiyon yani 23 gram Nestle Nesfit Tam Tahıllı Bitter Çikolatalı Barda 88 kalori bulunmaktadır.

Nestle Nesfit sütlü çikolatalı ve muzlu tam tahıllı bar kaç kalori?

1 paket (23,5 g) içinde 89 kadar kalori mevcut.

Diyette bar çikolata yenir mi?

Yağ ve sütün yoğun olduğu bu iki tür kalori açısından son derece yüksek ve diyetinize zarar verecek özellikler taşıyor. Bu yüzden diyet esnasında günlük 30 gram bitter çikolata tüketmek, sizi sağlıklı ve fit günlere daha çabuk taşıyacaktır.

Bitter Çikolatalı Yulaf Bar kaç kalori?

Lifalif Bitter Çikolatalı Müsli Barın 100 gramında 472 kcal kalori, ayrıca 1 Adet yani 35 gram Lifalif Bitter Çikolatalı Müsli Barda 165 kalori bulunmaktadır.

SON DAKİKA