Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Üzüm Sirkesi kaç kalori?

Üzüm Sirkesi kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Üzüm Sirkesi % 96,15 karbonhidrat, % 3,85 protein, oluşur. Üzüm Sirkesi kaç kalori? Üzüm Sirkesi diyette yenir mi? Üzüm Sirkesi besin değerleri nedir? Üzüm Sirkesi karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Porsiyon (Orta) Üzüm Sirkesi 1,82 kaloridir. Üzüm Sirkesi içeriğinde 0,42 Karbonhidrat(g), 0,02 Protein(g), barındırır. Üzüm Sirkesi kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Üzüm Sirkesi kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

1 yemek kaşığı üzüm sirkesi kaç kalori?

Üzüm Sirkesinin 100 gramında 14 kcal kalori, ayrıca 1 Tatlı Kaşığı yani 5 gram Üzüm Sirkesinde 0.7 kalori bulunmaktadır.

Elma sirkesi kalorili mi?

1 tatlı kaşığı sirkeli suyun neredeyse 1 kalorisi vardır. Bu kalori değeri ise kilo verme sürecinde oldukça önemlidir. Sirkeli su antioksidan etkiye sahiptir.

Üzüm sirkesi kilo verdirir mi?

Üzüm sirkesi, gönüllü insan denekleri arasında yapılan bir araştırmada baş tacı edildi ve yine elma sirkesi gibi obez olan deneklerde ciddi oranda kilo kaybı yaşandığı tespit edildi.

Doğal elma sirkesi kaç kalori?

Elma Sirkesi Kalori Değeri: Bu besinin 100 gramında 21 kcal kalori, ayrıca besinin 1 Tatlı Kaşığı yani 5 gramlık miktarında Elma Sirkesi 2 kalori bulunmaktadır.

SON DAKİKA