Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Vanilya Şurubu kaç kalori?

Vanilya Şurubu kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Vanilya Şurubu % 100,00 karbonhidrat, oluşur. Vanilya Şurubu kaç kalori? Vanilya Şurubu diyette yenir mi? Vanilya Şurubu besin değerleri nedir? Vanilya Şurubu karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Çay Kaşığı Vanilya Şurubu 10,00 kaloridir. Vanilya Şurubu içeriğinde 2,50 Karbonhidrat(g), barındırır. Vanilya Şurubu kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Vanilya Şurubu kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

Vanilya şurubu sağlıklı mı?

Vanilya şurubu hamur işlerinde sık sık kullanılmaktadır. Vanilya şurubu dışarıdan da temin edilebilmektedir. Ancak Türkiye içerisinde üretilemediği için pahalı olabilmektedir. Ancak evde yapılırsa daha sağlıklı olmaktadır.

Şekersiz vanilya şurubu kaç kalori?

Vanilya Şurubunun 100 gramında 200 kcal kalori, ayrıca 1 Çay Kaşığı yani 5 gram Vanilya Şurubunda 10 kalori bulunmaktadır. Vanilya şurubu, şeker ve vanilya özütü ile yapılır. Tatlılarda ve pastalarda ya da içeçeklerde aroma vermesi için kullanılır.

Vanilya şurubu kac kalori?

Nescafe 3ü1 Arada Fındıklının 100 gramında 435 kcal kalori, ayrıca 1 Paket yani 17 gram Nescafe 3ü1 Arada Fındıklıda 74 kalori bulunmaktadır.

SON DAKİKA