Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Yoğurtlu Kereviz Salatası kaç kalori?

Yoğurtlu Kereviz Salatası kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Yoğurtlu Kereviz Salatası % 34,46 karbonhidrat, % 19,42 protein, % 6,71 yağdan oluşur. Yoğurtlu Kereviz Salatası kaç kalori? Yoğurtlu Kereviz Salatası diyette yenir mi? Yoğurtlu Kereviz Salatası besin değerleri nedir? Yoğurtlu Kereviz Salatası karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Porsiyon (Orta) Yoğurtlu Kereviz Salatası 24,83 kaloridir. Yoğurtlu Kereviz Salatası içeriğinde 2,99 Karbonhidrat(g), 1,69 Protein(g), 0,58 yağ(g), 3,22 lif(g), 126,68 Sodyum(mg), 279,55 potasyum(mg), 68,22 Kalsiyum(mg), 23,60 A Vitamini(ui), 11,25 C Vitamini(mg), 0,54 ve Demir barındırır. Yoğurtlu Kereviz Salatası kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Yoğurtlu Kereviz Salatası kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

Yoğurtlu Kereviz Salatası nasıl yapılır?

Kereviz Salatası Tarifi Nasıl Yapılır?Kabuğunu soyduğunuz kerevizi rendenin kalın tarafıyla rendeleyin. ... Başka bir kasede süzme yoğurt, tuz, sarımsak rendesi, mayonezi güzelce karıştırın.Ardından sudan çıkarıp süzdüğünüz kerevizleri yoğurtlu karışıma ekleyin ve karıştırın.Daha fazla öğe...

Bir kase kereviz salatası kaç kalori?

Diyetisyen Pınar Dağhan'ın bildirdiğine göre 1 kâse, 1 tabak kereviz salatası 175 kaloridir. Düşük kalorili, su içeriği yüksek ve lif oranı oldukça fazla bir sebze olan “kereviz”, kilo vermek isteyenlerin en büyük yardımcısıdır. Diyet yapanlar için önemli bir özelliği ise; kereviz yağ yakımını da hızlandırır.

Çiğ kereviz salatası kaç kalori?

205 gram kereviz salatası, 123 kalori değerine sahiptir. K vitamini deposu olan kereviz salatası, yarım tabak 125 gram tüketildiğinde 75 kalori almanızı sağlar.

Yoğurtlu kereviz kilo verdirir mi?

Kereviz ve yoğurt ile yapılan bu zayıflama çeşidi aynı zamanda göbekte eritmektedir. Göbek eritme için oldukça etkili bir kür olan kereviz ve yoğurt kürü tam olarak 1 ay yapılır. Yoğurt ve kereviz aynı kase içerisinde karıştırılır.

SON DAKİKA