Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Zeytinyağlı Dolma Harcı kaç kalori?

Zeytinyağlı Dolma Harcı kaç kalori?

Miktar
Birim
0 kcal

Zeytinyağlı Dolma Harcı % 80,57 karbonhidrat, % 8,03 protein, % 10,10 yağdan oluşur. Zeytinyağlı Dolma Harcı kaç kalori? Zeytinyağlı Dolma Harcı diyette yenir mi? Zeytinyağlı Dolma Harcı besin değerleri nedir? Zeytinyağlı Dolma Harcı karbonhidrat değeri nedir? gibi sorular bu besinle ilgili en popüler sorular arasındadır. 1 Çorba Kaşığı Zeytinyağlı Dolma Harcı 34,40 kaloridir. Zeytinyağlı Dolma Harcı içeriğinde 6,22 Karbonhidrat(g), 0,62 Protein(g), 0,78 yağ(g), 0,10 lif(g), 0,03 Sodyum(mg), barındırır. Zeytinyağlı Dolma Harcı kalorisi ve besin değerleri…

BESİN DEĞERLERİ

1 Porsiyon (Orta)

Karbonhidrat (g)

0

Protein (g)

0

Yağ (g)

0

Lif (g)

0

Kolesterol (mg)

0

Sodyum (mg)

0

Potasyum (mg)

0

 

Kalsiyum (mg)

0

Vitamin A (ui)

0

Vitamin C (mg)

0

Demir

0
Zeytinyağlı Dolma Harcı kaç kalori?

KULLANICILARIN MERAK ETTİĞİ DİĞER SORULAR

1 orta boy biber dolması kaç kalori?

1 porsiyon biber dolması içerisinde 273 kalori bulunurken, 1 adet biber dolması içerisinde 132 kcal bulunur. Yemek içerisine ilave edilen besinler ile biber dolmasının kalorisi artabilir. Ayrıca biber dolmasının %31'lik kısmı karbonhidrat, %5'lik kısmı protein, %64'lük kısmı ise yağdır.

Diyette zeytinyağlı dolma yenir mi?

Diyet sürecindeyseniz zeytinyağlısını tercih etmenizi öneriyoruz; fakat içeriğinde bolca pirinç olduğundan biber dolması yiyeceğiniz öğünde ekmek tüketmemeye özen göstermelisiniz.

Bir tabak dolma kaç kalori?

Karışık Dolmanın 100 gramında 292 kcal kalori, ayrıca 1 Porsiyon yani 270 gram Karışık Dolmada 788 kalori bulunmaktadır.

2 adet zeytinyağlı biber dolması kaç kalori?

Zeytinyağlı biber dolmasının bir tanesi ortalama 273 kaloridir. Zeytinyağlı yemekler diyette olanların ilk tercihi olsa da dolmanın içinde pirinç olduğu için dikkatli tüketilmelidir. Yani diyette olanlar hem porsiyonlarını küçük tutmalı hem de zeytinyağlı biber dolmasının yanında ekmek yememeli.

SON DAKİKA