Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sınavlarda başarı AHOB ile gelecek

Zekasoft Yazılım tarafından geliştirilen AHOB (Anlayarak Hızlı Okumaya Başlangıç) yazılımı kullanıcılarının anlayarak okuma hızlarını 28 günde en az yüzde 40 artırıyor

Giriş Tarihi: 16.11.2015 ABONE OL
Sınavlarda başarı AHOB ile gelecek
Dünyada bir ilk olan bu yazılım alışılagelmiş hızlı okuma tekniklerini bir tarafa iterek kullanıcılarına eğlenceli bir deneyim sunuyor. 3 yıl önce geliştirilen ve 3 yıldır 1116 kişilik test grubu tarafından kullanılan yazılımın başarısı göz kamaştırıyor. Test grubundaki kullanıcıların ortalama gelişimleri yüzde 87 olurken özellikle dikkat eksikliği ve disleksi sorunu olduğu bilinen kişilerde bu oran ortalama yüzde 67.3.

GÜNDE SADECE 15 DAKİKA

Yazılımın test grubundaki bu olağanüstü başarısı üzerine Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Samsun Teknopark Yönetimi'ne proje olarak sunulan yazılım 2015'te Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde yeniden yazılarak satışa hazır hale getirildi. Yazılımın en önemli özellikleri arasında kullanıcıların günde 15 dakika ders ve 30 dakika oyun oynayarak sıkılmadan kendilerini geliştirebilmeleri ve yazılımdan faydalanmak için hiçbir eğitmene ihtiyaç duyulmaması geliyor. Bunun yansıra kullanıcılar Türkiye çapında ve bulundukları il çapında ne kadar iyi olduklarını ve eğitim programı boyunca gelişimlerini takip edebiliyor. Yapay zeka içeren yazılım her kullanıcıya kendi seviyesine göre özel bir eğitim sistemi uyguluyor. İlk önce kullanıcının mevcut anlayarak okuma hızını test eden yazılım, sonrasında kullanıcının mevcut seviyesini 28 ders sonunda en az yüzde 40 artırmak üzere hedefler belirliyor ve kullanıcıya göre en uygun ders programını ve içeriğini oluşturuyor. Yurt çapında 4 binden fazla kullanıcısı olan yazılıma yurt dışından da talep var. Azerbaycan ve Yunanistan'dan yazılımın yerelleştirilmiş sürümünün talep edildiğini vurgulayan Zekasoft Yazılım T.A.Ş. Genel Müdürü Şadi Coşgun, 2016'nın üçüncü çeyreğinde yazılımı 8 farklı dilde daha geliştirilerek başta Avrupa ülkeleri olmak üzere tüm dünyaya satmayı hedeflediklerini söyledi. Şadi Coşgun "Yazılımı satın alan pek çok müşterimiz, daha bir hafta geçmeden bizleri telefonla arayarak bizzat teşekkür ediyor ve bu bize yüksek motivasyon sağlıyor. Bu denli başarılı sonuçlar aldığımız için çok mutluyuz ve yazılımımıza pek çok ilave özellikler eklemeye devam ediyoruz" dedi. Özel eğitim kuruluşlarında aylık 800 lira gibi yüksek maliyetlerle verilen bir eğitimi kişinin bilgisayarı karşısında dilediği zaman ve bir defaya mahsus düşük bir ücret ödeyerek almasının önemli olduğunun altını çizen Şadi Coşgun, hedeflerinin 2016 içinde 1 milyon kişiye ürünlerini ulaştırmak olduğunu kaydetti.

WEB'TEN SATIŞI 100 TL
Yazılımlarının başarısından çok emin olduklarını belirten Şadi Coşgun, "Yazılımımızın başarısından o kadar eminiz ki, yazılımımızı alıp 28 gün düzenli kullanım sonrasında anlayarak okuma hızı en az yüzde 40 artmayan kişilere ödedikleri ücreti bize başvurdukları andan itibaren ilk iş gününde formalitesiz olarak iade etmeyi taahhüt ediyoruz" dedi. Web sitesi üzerinden 100 TL'ye satılan ürün, özel eğitim kurumlarına toplu alımlarda çok cazip fiyatlarla sunuluyor. Yazılım ile ilgili detaylı bilgi www.zekasoft.com.tr internet adresini ziyaret ederek alınabiliyor.

ARKADAŞINA GÖNDER
Sınavlarda başarı AHOB ile gelecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA