Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MHP Milletvekili Adayı Seçim Çalışmlarını Sürdürüyor

Giriş Tarihi: 18.5.2015 09:38 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 09:44
MHP Milletvekili Adayı Seçim Çalışmlarını Sürdürüyor
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili adayı Taner Gökçek, Belediye Başkan Yardımcısı Ferit Yenice ile birlikte Kümbetli Köyü’nü ziyaret etti.
7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak genel seçimler öncesinde Kümbetli köylüleriyle bir araya gelen MHP Kars Milletvekili adayı Taner Gökçek, köylülerden destek istedi.
Köylüler tarafından sevgiyle karşılanan Taner Gökçek, Belediye Başkan Yardımcısı Ferit Yenice ile partililer bir süre köylüler sohbet etti. Gökçek ve beraberindekiler tek tek köylülerin kapılarını çalarak projelerini anlattı.
Köylülerin su, yol ve geçim sıkıntısı yaşadıklarını öğrenen Gökçek, köylülerden 7 Haziran’da sandık başında gerekli cevabı vermelerini istedi.
Kümbetliler, su, yol ve geçim sıkıntılarının hat safhaya geldiğini, bu bölgelerindeki insanların sahipsiz bırakılıp göçe zorlandığını dile getirmeleri üzerine konuşan Taner Gökçek, “Yıllarca, iktidar partisidir, buralara daha çok hizmet ederler, dediniz ve desteklediniz fakat bugüne baktığımızda yapılan çizilen hiç birey yok ortada aksine hazır elimizdekileri de aldılar. Bu yüzdendir ki oylarımıza sahip çıkalım, yıkıcı değil yapıcı bir iktidar için Milliyetçi Hareket Partisi ile yürüyün” diyerek Kümbetlilerin oylarına talip olduğunu belirtti.
Köylüler ile çay içen Gökçek, seçim çalışmaları için köyden ayrıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP Milletvekili Adayı Seçim Çalışmlarını Sürdürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN