Ağlatan Veda

Giriş Tarihi: 6.4.2015 12:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:20
Ağlatan Veda
Bursa’ya atanan Basın İlan Kurumu (BİK) Müdürü Osman Başeğmez, Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlediği toplantıda gözyaşlarına hakim olamadı.
Yaklaşık 3.5 yıldır BİK Kayseri Müdürü Osman Başeğmez, Bursa’ya atandı. Bursa’ya gitmeden önce Kayseri Valisi Orhan Düzgün’ü makamında ziyaret eden Başeğmez, buradan Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ne geçerek meslektaşları ile vedalaştı. Burada konuşan Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ, "Bugün Osman müdürümüzü uğurluyoruz. Basın İlan Kurumu’nda yaklaşık 3.5 yıldır Kayseri il müdürlüğü yapan Osman Başeğmez’in tayini çıktık. Bu süre zarfında gerçekten Kayseri medyasına büyük emekleri oldu. Hem yapıcı hem olumlu işleri ile yol gösterici oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz. Bundan sonra ki görev sürecinde hem ailesine hem kendisine mutlu yaşamlar diliyoruz. Bursa’da da sevileceğine bütün kalbimizle inanıyoruz. Kayseri’de görev yapan basın mensuplarının bundan sonra Bursa’da evinin olacağına inanıyorum" ifadelerini kullandı.
Gözyaşlarına hakim olamayan Basın İlan Kurumu Müdürü Osman Başeğmez de, konuşmakta zorluk çekti. Başeğmez, "Kayseri basının bir noktaya gelmesi için hizmet ettik. Mesafe aldık veya alamadık takdiri sizlere bırakıyorum. Hak neyse onu yaptık" ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ, Başeğmez’e teşekkür plaketi verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ağlatan Veda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN